Bez matrycy nie wydrukujemy

Tampondruk to technologia druku, która umożliwia wydrukowanie grafiki nawet na tak wymagających podłożach jak metal czy szkło. Standardowo przenosi grafikę również na tkaniny, tworzywa sztuczne, papier i tekturę. Do dobrego wydruku potrzebna jest jednak jak najlepsza matryca.

To matryca odpowiada za jakość wydruku

matryce do tampodrukuW technologii tampodruku jednymi z ważniejszych części są matryce do tampodruku. Odpowiadają one za kształt nadruku, więc powinny cechować się wysoką jakością wykonania. Wszak to one będą gwarantem uzyskania najlepszych efektów drukarskich na wszelkich materiałach. Dobór odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, w tym oczywiście matryc tampondrukowych to kwestia, do której należy podejść w odpowiedzialny i przemyślany sposób. Dlatego producenci matryc nie tylko proponują modele zróżnicowane tworzywem, z którego zostały zbudowane, grubością i docelowym przeznaczeniem, ale również oferują konsultacje ze specjalistami, by dobrać matrycę, która najlepiej spełni nasze oczekiwania i zaspokoi potrzeby firmy. Matryce mogą być wykonane w niestandardowych grubościach i wymiarach, a producenci, by przekonać do siebie klientów, często zapewniają, że do każdego zamówienia podchodzą w sposób indywidualny. Nie jest to dziwne, biorąc pod uwagę, że zakup matrycy nie należy do najtańszych, w związku z czym oczekiwać możemy dość wysokiego poziomu obsługi klienta. Firmy liczą bowiem na naszą retencyjność i polecenie ich produktów innym przedsiębiorstwom.

Rynek zdecydowanie ułatwia wybór odpowiedniej matrycy tampondrukowej i doboru do niej właściwych klisz. Choć dostępnych jest wiele modeli i wariantów matryc, wykwalifikowana obsługa klienta na pewno pomoże nam w spełnieniu naszych oczekiwań, odpowiadając na każde zadane przez nas pytania.