Body dla dziecka

Body dla dziecka

 

Każda mama kompletując wyprawkę dla noworodka, z pewnością gromadzi dla niego zapas ubranek. Ponieważ nie wiadomo jak duże się urodzi dziecko, to warto mieć zapas ubranek w kilku rozmiarach, które trzeba sukcesywnie wymieniać na większe.

Co kupić na prezent dla dziecka?

body dziecięce na prezentMłodzi rodzice zawsze mogą liczyć na obecność i pomoc dziadków, którzy z ochotą się opiekują maleństwem. Każda okazja do spotkania się z wnukiem, jest wyjątkową chwilą, dlatego też zawsze coś przywożą maluszkowi. Body dziecięce na prezent są świetnym pomysłem, bo zawsze się przydadzą. Dzieci szybko rosną i błyskawicznie się brudzą, więc każde dodatkowe ubranko we właściwym rozmiarze będzie mile widziane. Jeżeli nie wiemy jaki ma dokładnie rozmiar maluszek, to zawsze lepiej jest kupować body o rozmiar większe. Większość dzieci w pierwszym roku życia głównie nosi body, bo jest to bardzo praktyczne ubranie, które ułatwia przewijanie, ponieważ są one rozpinane w kroku. Mogą być z długi, krótkim rękawem, albo na ramiączkach w wersji na lato. Body zawsze powinny być wykonane z naturalnej bawełny, ponieważ mają bezpośredni kontakt ze skórą dziecka, które jest delikatna i może reagować podrażnieniami. W sprzedaży znajdziemy body dopasowane kolorystycznie do płci dziecka, z nadrukami, lub modele na specjalne okazje. Każdy bobas będzie słodko wyglądał w body z napisem „kocham mamę”, „córka tatusia”, czy „przytul mnie”. Produkowane są także body w barwach narodowych, lub całkowicie gładkie, jednokolorowe. Wybór jest bardzo duży.

Body są sprzedawane jako pojedyncze sztuki, albo w kompletach po kilka w różnych kolorach. Alternatywą dla body są spodenki i bluzka, choć taki strój będzie lepszy dla nieco starszego dzidziusia. Być może maluszek się nie ucieszy z takiego prezentu, ale rodzice na pewno tak.