Catering okolicznościowy na domowe urodziny

Parę tygodni organizowałam swoje trzydzieste urodziny. Przyjęcie wyprawiałam w domu, bo bardzo lubię takie domowe klimaty i na domówkach czuję się najlepiej. Nie chciałam jednak zaprzątać sobie głowy rzeczami takimi jak np. przygotowywanie jedzenia, więc zdecydowałam się na to by na swoje urodziny wynająć firmę cateringową.

Firma cateringowa spisała się bardzo dobrze

catering okolicznościowy w ToruniuMój dom jest duży, a więc mimo tego, że moje urodziny były imprezą domową to jednak gości znalazło się u mnie w domu całkiem sporo. Skorzystanie z cateringu było więc świetną decyzją. Jeżeli chodzi o catering okolicznościowy w Toruniu to mam swoją ulubioną firmę, z której usług korzystałam już wcześniej przy okazji innych imprez, m.in. na czterdziestą rocznicę ślubu moich rodziców. Lubię tę firmę za to, że przygotowują bardzo dobre jedzenie, co powinno być oczywiste, ale też podoba mi się polityka tej firmy cateringowej. Robią oni jedzenie zdrowe i nie mają problemu z tym żeby przygotować całe menu wegańskie. Ja na swoje przyjęcie urodzinowe miałam kilka pomysłów i podobało mi się to, że firma ta nie miała żadnych problemów by przygotować dla mnie takie potrawy jak chcę, niektóre z nich dość wymyślne i nietypowe. Zaproponowali oni też bardzo fajne przystawki, które idealnie nadają się na takie imprezy i polecane są przesz innych ich klientów i również w przypadku moich urodzin sprawdziły się bardzo dobrze.

Firma cateringowa jak zawsze spisała się dobrze, bo jedzenie wszystkim bardzo smakowało. Było bardzo ładnie podane, co jest dla mnie również bardzo ważne, ponieważ takie, które podane jest w sposób kreatywny przyjemniej się je. Najbardziej smakowały mi ravioli z krewetkami oraz wegańskie paszteciki, które zrobiły na imprezie po prostu furorę i każdemu smakowały najbardziej.