Czekoladki reklamowe – świąteczny prezent dla klientów

Konsumenci obok pracowników są najważniejszym elementem firmy, gdyż to oni zapewniają jej zysk i umożliwiają rozwój. Nie bez powodu w końcu powstało powiedzenie „klient nasz pan”. Dbanie o zadowolenie i relacje z klientem są zatem jednymi z podstawowych zadań przedsiębiorstwa.

Bombonierki reklamowe w koszu upominkowym

bombonierki reklamoweKażda firma szanująca swoich klientów pamięta o nich zatem w czasie świąt. Nie inaczej było w naszej firmie. Co roku wysyłaliśmy naszym stałym klientom kartki świąteczne z życzeniami. W ten sposób pokazywaliśmy im nie tylko, że o nich pamiętamy, ale także jak ważni są oni dla naszej firmy. Kartki świąteczne zakupujemy w drukarni, która przygotowuje nam je na zamówienie. Dzięki temu możemy dodatkowo umieścić na nich logo firmy, a co najważniejsze nie ma potrzeby wypełniać ich samodzielnie życzeniami bowiem wszystko zostaje od razu nadrukowane. Oczywiście jak każde przedsiębiorstwo i my mamy swoich priorytetowych klientów, którzy traktowani są w sposób szczególny i należy ich wyróżnić. Dlatego każdy z nich otrzymał poza kartą świąteczną koszyk z upominkami, w którym znajdowały się bombonierki reklamowe, kalendarze z logo firmy, a także inne słodkości w opakowaniach z nazwą naszego przedsiębiorstwa. Czekoladowe wyroby typu bombonierki czy zapakowane w ozdobne opakowania ciastka, cukierki i czekolady są jednym z najpopularniejszych oraz najskuteczniejszych form na podziękowanie klientowi za współpracę.

Dodatkowo w ten sposób utrwalamy w jego pamięci, że to od nas dostał prezent i wizualnie nasze logo będzie mu się kojarzyło pozytywnie. Jest to zatem subtelna i myślę, że przyjemna dla klienta, forma marketingu, w którą jak najbardziej warto inwestować by zachować dobre stosunki z konsumentami.

Więcej: bombonierki reklamowe