Czym jest bubbler?

Przyjmowanie suszu konopnego, czyli legalnej marihuany, może nam przynieść wiele korzyści, jednakże istotne jest to, w jaki sposób to robimy. Bowiem palenie jej z jointa jest ekstremalnie szkodliwe, dlatego też warto wybrać zdrowszą alternatywę.

Gdzie kupić szklane bubblery?

szklany bubblerDym, jakim inhalujemy się podczas spalania marihuany w skrętach jest pełen substancji smolistych oraz związków kancerogennych, w związku z czym, jego on dla naszego zdrowia takim samym zagrożeniem, jak ten powstający w wyrobach tytoniowych. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniego sprzętu, który znacząco zminimalizuje obecność toksycznych substancji w dymie. W tym miejscu warto polecić szklany bubbler, który jest połączeniem lufki oraz fajki wodnej. Te akcesoria mogą przyjmować różny kształt i są dostępne w różnych kolorach więc na pewno każdy amator konopi zdoła wybrać coś dla siebie. Natomiast nazwa bubbler wzięła się od tego, że woda, podczas wdechu, bulgocze, co tworzy charakterystyczne bąbelki. Ten sprzęt, mimo, że nie mieści dużo wody, to jej ilość jest wystarczająca, by znacząco oczyścić dym z toksyn, ponadto jest on schładzany przez co znacznie mniej podrażnia drogi oddechowe i nie powoduje mikro oparzeń w ich obrębie. Warto również zauważyć iż szklane bubblery są niedrogie, bowiem najprostsze z nich to wydatek zaledwie dwudziestu-dwudziestu pięciu złotych, natomiast wersje większe o złożonych kształtach, to koszt około dwóch razy większy.

Zakup szklanego bubblera jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na przefiltrowanym oraz chłodnym dymie, a także dla tych, którzy nie lubią palić jointów lub nie umieją ich skręcać. Jakby jednak nie było, taki sprzęt przyda się każdemu, kto systematycznie przyjmuje susz CBD.