Dedykowane transporty towarowe

 

Od wielu lat prowadzę swój własny biznes. Jest to nasz firma rodzinna, którą przekazujemy w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Ja otrzymałam firmę od mojej matki, a ona od dziecka kilkadziesiąt lat temu. Ja prowadzę działalność gospodarczą samodzielnie od około dwudziestu siedmiu lat.

Moja firma z dedykowanym transportem towarowym

dedykowany transport towaruZajmujemy się szeroko rozumianym sektorem transportu lądowego, lotniczego oraz wodnego. Głownie jest to dedykowany transport towaru, odbywający się za pośrednictwem naszej firmy. Mamy własne środki transportu. Nasza flota składa się z odpowiednich samochodów towarowych i osobowych, statków transportowych blisko i dalekosiężnych oraz samolotów towarowych. Choć jeśli chodzi o transport lotniczy to wynajmujemy także miejsce w luku bagażowym samolotów rejsowych i charterowych, ponieważ jest to często bardziej opłacalne niż przelot własny samolotem, chodzi tutaj przede wszystkim o aktualne ceny benzyny w danym kraju. Zajmujemy się przewozem wszystkie od drobnych przedmiotów z handlu po niebezpieczne ładunki. Nasza firma na ugruntowaną pozycję na rynku. Za mojej prezesury wprowadziliśmy bardzo dużo pomocnych udogodnień, które przyspieszyły wiele procesów. A to przekłada się na większe oszczędności. Zajmujemy się wielkimi transportami dedykowanymi dla dużych firm, ale również klientem indywidualnym, co jest bardzo istotną informacją. Dokładamy wszelkich starań aby nasze towary dedykowane docierały do docelowego miejsca na czas i w nienaruszonym stanie.

Dodatkowo nasze firma zajmuje się kompletowym ubezpieczeniem przewożonych towarów dedykowanych. Nasze ubezpieczenia się bardzo pomocne, zwłaszcza na tych dużych trasach transportowych, dlatego też cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów.