Dentysta z dobrym podejściem do dzieci

Moja córka skończyła jakiś czas temu trzy lata. Doszłam do wniosku, że jest to najwyższa pora na pierwszą wizytę u dentysty. Trochę się  bałam o nią bo jednak ona je sporo słodyczy i często niezbyt chętnie myje zęby. Bałam się tego, że może mieć już jakieś ubytki.

Najlepszy dentysta dla dzieci

prywatny dentysta dla dzieci w RzeszowieChciałam pojechać więc z nią na jakiś przegląd. Bo wolałam żeby coś zostało robione już od razu niż gdybym miała czekać gdy próchnica się bardzo rozwinie. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że wie gdzie przyjmuje prywatny dentysta dla dzieci w Rzeszowie, który jest bardzo dobry. Ona z dwójką swoich dzieci chodzi tylko tam i wie, że tam dentyści mają świetne podejście do dzieci. wiedziałam, że taka pierwsza wizyta jest bardzo ważna i może decydować o tym jak dziecko będzie chętnie chodziło do dentysty. dlatego też posłuchałam koleżanki i zadzwoniłam tam by umówić moją córkę. Na szczęście udało mi się zapisać ją wtedy gdy i to najbardziej pasowała. Gdy pojechałyśmy tam miejsce wyglądało bardzo przyjaźnie i nie przypominało innych gabinetów. Zresztą na suficie znajdował się monitor, na którym leciały cały czas bajki. Pan doktor był bardzo sympatyczny i widać było, że miał bardzo dobre podejście do dzieci. Córka absolutnie się go nie bała i dyskutowała z nim cały czas. Dentysta pokazywał jej różne urządzenia i córka była bardzo zaciekawiona. Oczywiście dała obejrzeć sobie wszystkie ząbki dokładnie. Za to dostała nawet niespodziankę i naklejkę. Była z siebie bardzo dumna. 

Na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku. Jednak na przyszłość już wiem gdzie będę z nią przyjeżdżała. A córka jeszcze długo wspominała tą wizytę i już nie może doczekać się tego kiedy znów tam pojedzie. Szkoda, że gdy ja byłam mała to gabinety dentystyczne wyglądały zupełnie inaczej.