Dobry prezent dla dziecka

Moja córka jest w takim wieku, że interesuje się chyba niemal wszystkim. Wiele rzeczy stara się też po mnie powtarzać. Niektóre wychodzą jej od razu i jest wtedy z siebie bardzo dumna a niektóre nie do końca i stara się za wszelką cenę żeby jej wyszło.

Zakup fartuszka na prezent dla córki

kuchenne fartuszki dziecięceOna gdy tylko ja coś zaczynam robić w kuchni to od razu przy mnie jest. Wiem, że gdy będę gotowała jakąś zupę to ona będzie musiała sama wrzucać wszystkie warzywa a także oczywiście wszystko starannie mieszać. W sumie to obojętnie co robię to chciałaby to mieszać lub przyprawiać. Sprawia jej to ogromną przyjemność i jest to jedna z tych zabaw, która jej się nigdy nie nudzi. Ostatnio był dzień dziecka i zastanawiałam się co tej mojej córeczce kupić. W sumie przypadkowo zobaczyłam w internecie kuchenne fartuszki dziecięce, które od razu bardzo mi się spodobały. Były kolorowe i ze śmiesznymi obrazkami. Ona mi kiedyś mówiła o tym, że chciałaby mieć swój fartuszek jak mama. dlatego też postanowiłam jej go zamówić. Zresztą ten fartuszek nie był drogi. Wybrałam taki z postaciami z bajek, która ona uwielbia żeby mieć po prostu jeszcze większą pewność, że upominek będzie trafiony. W sumie realizacja zamówienia nie trwała długo bo już kilka dni po zamówieniu miałam fartuszek w domu. Gdy go zobaczyłam to bardzo się ucieszyłam bo wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Zapakowałam więc go bardzo ładnie i następnego dnia razem ze słodyczami wręczyłam córce.

Nie pamiętam kiedy była tak szczęśliwa. Tak naprawdę to nie cieszyła się tak nawet z dużego zestawu nowych klocków jak z tego fartuszka. Oczywiście od razu musiałyśmy coś zrobić w kuchni. I z tej okazji, że był to dzień dziecka to zrobiłyśmy pyszne ciasteczka, które oczywiście ona bardzo pomagała mi robić.