Dostępne mam wszystkie artykuły dla gastronomii

Jestem przedstawicielem handlowym i pracuję w tym zawodzie od kiedy ukończyłem studia. Pracę początkowo traktowałem luźno i nie planowałem w niej zostać dłużej. Okazało się jednak, że świetnie sobie radzę a co za tym idzie zarabiam duże pieniądze.

U mnie każdy wyposaży swoją gastronomię kompleksowo

wyposażenie gastronomiiZarobki skłoniły mnie, ażeby zostać tutaj na stałe i dobrze zrobiłem. Jestem jednym z najlepszych przedstawicieli i nie wyobrażam sobie, ażeby miał robić coś innego. Oferuję kompleksowe wyposażenie gastronomii i współpracuję z klientami z całego województwa. Dostępne mam wszystkie artykuły, ponieważ firma, dla której pracuję wyposaża się we wszystko u wielu producentów. Dzięki czemu jest wiele różnorodnych produktów. Wyposażam nie tylko duże lokale gastronomiczne, ale również te mniejsze. Klienci, z którymi współpracuję potrafią być wybredni, ale ja mam na każdego sposób. Oferuję dobre wyposażenie gastronomii, na które czasami daję jakieś zniżki. Głównie mogą one zostać przyznane wieloletnim klientom. Ostatnio to nawet dostałem nowe katalogi z produktami i one są o tyle lepsze, że od razu są podane ceny. Dzięki temu klienci co chwilę nie pytają o cenę, ponieważ mają wszystko przedstawione. Szef ostatnio też zgodził się, żebym zatrudnił asystentkę. Odbiera ona telefony od klientów i zapisuje zamówienie. Później wyposażenie gastronomii jest wysyłane prosto z naszego magazynu. Kasa z tego jest na prawdę świetna i mogę sobie pozwolić na dużo. Planuję nawet otworzyć własny pub w centrum miasta.

Mam już prawie czterdzieści lat, ale nadal pracuję jako przedstawiciel handlowy. Cały czas też osiągam świetne wyniki. Udało mi się otworzyć pub i pracuje tam mój przyjaciel. Odwiedza nas wielu gości i mam dodatkowe źródło stałych dochodów.