Fachowa pomoc drogowa

Niedawno wybrałam się w dalszą służbową podróż. Oczywiście postanowiłam pojechać samochodem, ponieważ jest to dla mnie najbardziej komfortowy środek transportu, a przy tym daje pełną niezależność. Samochód miałam własny, więc przed podróżą poprosiłam męża, aby sprawdził wszytskie płyny, uzupełnił brakujące, a także zrobił kontrolę najważniejszych elementów.

Jak szybko uzyskałam pomoc na autostradzie?

pomoc drogowa a2 strykówWszystko wydawało się być w porządku, więc ruszyłam w trasę. Droga przebiegała bez problemu, a w podróż wybrałam się autostradą, aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce. Po jakimś czasie mój samochód zaczął wydawać dziwne dźwięki. Zjechałam w bezpieczne miejsce, a następnie zajrzałam pod maskę. Wszystko było w porządku, więc postanowiłam jechać dalej. Niestety auto już nie odpaliło. Potrzebowałam pomocy, kogoś kto szybko i najlepiej na miejscu upora się z problemem. Jeśli chodzi o usługę, jaką jest pomoc drogowa A2 Stryków jest miastem, w którym funkcjonuje firma oferująca takie wsparcie. Skontaktowałam się z nią, opisałam problem i w ciągu niecałej godziny fachowcy pojawili się na miejscu z niezbędnymi narzędziami. Okazało się, że usterka nie była duża, w związku z czym w ciągu kilkudziesięciu minut udało im się z nią uporać, a ja odzyskałam auto. Obawiałam się nieco kosztów takiej naprawy. W końcu jest to usługa, która kojarzy się z dużymi wydatkami, a świadczona na miejscu awarii i tak szybko może generować koszty.

Nic bardziej mylnego. Okazało się, że opłata za pomoc drogową nie była duża, a panowie z warsztatu byli naprawdę pomocni. Sprawdzili również pozostałe elementy auta i stwierdzili, że wszystko powinno być już w porządku, więc mogę ruszać w drogę. Jestem naprawdę zadowolona z tej usługi i każdemu mogę polecić korzystanie z niej.