Hurtownia soli drogowej

 

Na osiedlu sami zajmujemy się odśnieżaniem i zabezpieczaniem dróg zimą, gdyż zdarza się że miejskie służby drogowe nie radzą sobie z utrzymaniem dróg w przejezdnym stanie. Oznacza to iż mamy własne pojazdy służące właśnie do odśnieżania i obsypywania dróg w zimie. Aby owe pojazdy były skuteczne, potrzeba nam jednak dużych zapasów soli.

Polecana hurtownia soli do odladzania drogi

sól drogowa mazowieckieSól posypywana na drogę zimą topi śnieg i lód, oraz zapobiega ponownemu zaśnieżeniu i oblodzeniu przez dość długi czas. Oznacza to jednak iż należy zrobić zapas soli wcześniej, by móc radzić sobie z najgorszymi warunkami w zimie, i cały czas utrzymywać przejezdne drogi. W naszej okolicy trudno było dostać sól do posypywania drogi, gdyż jest ona zawsze sprzedawana hurtowo, a żadnej hurtowni w najbliższej okolicy nie był. Dzisiaj jednak można zamówić przez internet większość potrzebnych chemikaliów zabezpieczających drogi, do których zalicza się również sól drogowa Mazowieckie ma świetną hurtownię, działającą zarówno stacjonarnie jak i internetowo, która obsługuje klientów w całym kraju. Hurtownia ta ma najróżniejsze artykuły BHP, w tym i sól drogową, sprzedawaną zarówno w workach do indywidualnego użycia dla kierowców, jak i na tony, właśnie dla klientów takich jak my.

W przypadku zamówienia hurtowego na dużą ilość soli, hurtownia przeprowadza własne dostawy pojazdami transportowymi, i niemal nie zdarza się by taka dostawa zajmowała dłużej niż dwa dni od złożenia zamówienia. Co ciekawe, hurtownia prowadzi dostawy ogólnokrajowe, i wysyła zamówienia praktycznie wszędzie tam gdzie są potrzebne. Małe zamówienia są natomiast wysyłane firmami kurierskimi, zazwyczaj bezpośrednio do zakładów klientów czy do domów, w których składowana będzie zamówiona sól.