Jak działa Arizer?

 

Waporyzacja jest skutecznym sposobem na pozyskiwanie składników czynnych z produktów konopnych, ze szczególnym uwzględnieniem suszu CBD, czyli legalnej marihuany. To metoda nie tylko zdrowsza od palenia, ale też bardziej wydajna.

Popularne i niedrogie Arizery

arizerWiele osób nie wie, że to dym jest nośnikiem substancji smolistych i dziesiątek związków kancerogennych. Dlatego też myślą, że palenie tytoniu, to nie to samo, co palenie marihuany. Jednak jest dokładnie tak, albowiem w obu przypadkach mamy do czynienia ze spalaniem, a to właśnie w tym procesie dochodzi do wytwarzania wszelkich toksyn. Natomiast używając waporyzatora, ogrzewamy jedynie susz i nie dochodzi do jego spalania. Zostaje odparowany, na skutek czego wytworzona zostaje gęsta i esencjonalna para wodna. Przenośne waporyzatory mogą wygenerować jej naprawdę sporo i nieporównywalnie więcej od dymu ze spalanego jointa. Jakie urządzenia przenośne są najlepsze? Naszym zdaniem, zdecydowanie warta polecenia jest marka Arizer, która ma na rynku kilka modeli vaporizerów. Cechują się one bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz niezawodnością, co potwierdza znaczna większość ich użytkowników. Jeżeli chodzi o to, gdzie zakupić urządzenia tej marki, najlepszym rozwiązaniem jest sieć. Bowiem sklepy online mają dużo bardziej rozbudowaną ofertę, a część z nich to oficjalni dystrybutorzy tej marki. Koszt Arizerów waha się od kilkuset złotych do nieco ponad tysiąca – w zależności od stopnia zaawansowania urządzeń.

Warto zmienić przyzwyczajenia i przejść na waporyzację. Bowiem damy odpocząć naszym płucom, a przyjmowanie suszu stanie się bardziej oszczędne i wydajne, dzięki temu, że wporyzatory potrzebują go znacznie mniej, by zapewnić maksymalny efekt, równy wypaleniu co najmniej 3-4 jointów.