Klient potrzebował dużo ulotek reklamowych

W branży reklamowej byłem świeży, ale posiadałem odpowiednie doświadczenie i dlatego postanowiłem się tym zajmować. Nie odpowiadała mi praca na etacie i od dawna miałem założenie, że po ukończeniu studiów rozpocznę własną działalność. Tak też uczyniłem.

Wykonanie tanich ulotek reklamowych dla klienta

ulotki reklamowe tanioOferowałem wizytówki, ulotki reklamowe oraz katalogi. Znałem się na tym całkiem nieźle i posiadałem dobre programy do obróbki graficznej. Oferowałem ulotki reklamowe tanio, ponieważ chciałem zyskać jak najwięcej klientów i po zbadaniu rynku wiedziałem, że poza jakością cena także odgrywała ważną rolę. Jako pierwszy z moich usług skorzystał przedsiębiorca, który dopiero wszedł na rynek. Potrzebował dużej ilości ulotek, które zamierzał rozdawać w całym województwie. Zamówił u mnie pięć tysięcy ulotek reklamowych , które miałem wykonać w ciągu miesiąca. Zaprojektowałem dla niego ulotkę i ocenił ją dość dobrze. Wprowadził tylko jedną małą zmianę i zabrałem się za druk tych ulotek reklamowych. Klient chciał mi za wszystko zapłacić od razu, ale powiedziałem, że rozliczymy się jak otrzyma swoje ulotki reklamowe i będzie wszystko w porządku. Z terminu wywiązałem się szybciej niż chciał klient i był zaskoczony moim sprawnym działaniem. Chciałem wypaść jak najlepiej, żeby do mnie wrócił. Z ulotek reklamowych był zadowolony i obiecał polecać moje usługi swoim kolegom. Dla mnie to była świetna wiadomość, bo właśnie takiego efektu oczekiwałem. Robiłem przecież najlepsze i najtańsze ulotki.

Z czasem przybyło mi więcej zadowolonych klientów. Jako młody człowiek dość szybko odniosłem sukces co było zaskoczeniem wśród moich kolegów ze studiów. Od razu wziąłem sprawy w swoje ręce i nie czekałem na lepszy czas. Był on przecież zaraz po studiach.