Kolory wokół nas

Gdy już mamy swój własny kąt do które nie długo zamierzamy się wprowadzić, zaczynamy myśleć jakie kolory mogą być w naszym salonie, łazience, kuchni i innych pokojach.

Jeżeli jest kolorowo w naszym domu, jest zawsze weselej

Zabudowa szklanaGdy spodziewamy się dziecka myślimy pryzmatem takim czy to będzie chłopiec a może dziewczynka. Jak chłopiec to najlepiej by był kolor ścian niebieski lub zielony, gdy dziewczynka to ściany mogą być koloru różowego czy fioletowego. Salon gdzie wszyscy goście będą tam przesiadywać najlepiej by kolor był krzykliwy lub stonowany. Kolorami na ścianach możemy się bawić jak paletą barw. Ale zamiast ścian można mieć w domu zabudowy szklane. Po co mieć ściany które są masywne i brzydkie jak można mieć zamiast nich szkło. Takie zabudowy powiększają od razu mieszkanie i rozjaśniają nawet w pochmurne dni. Bardzo kolorowym pomieszczeniem może być kuchnia gdzie możemy dać kabiny prysznicowe na wymiar wrocław lub łazienka. Grafika na szkle którą użyjemy w tych pomieszczeniach może być krzykliwa, ciekawa oraz nowoczesna. Dzięki temu będziemy z miłą chęcią siedzieli w tych pomieszczeniach. Jedna ściana może być jednego koloru natomiast druga jeszcze innego. Jeśli nam się to podoba to nikt nie powinien tego komentować. Ja już zrobimy kolorystykę w domu to możemy pomyśleć o kolorystyce na domu. Czemu dom z zewnątrz ma być nudny jak może być ciepły i kolorowy.

Balustrady szklane będące na balkonie naszego domu bardzo ładnie by się komponowały np. zielonym domem oraz brązowymi oknami. Nad ciemnymi drzwiami najlepiej by znajdowały się daszki szklane które zawsze pomimo lat wyglądają jak nowe.