Kosiarka samojezdna STIGA prezentem urodzinowym

Mój brat ma za dwa miesiące urodziny. jest człowiekiem bardzo praktycznym, więc podjąłem decyzję, ze kupię mu jakąś maszynę. Mój brat Zbigniew ostatnio wspominał, że przydałaby mu się nowa kosiarka. Postanowiłem, ze skonsultuję się z przyjacielem, który posiada znakomity zasób wiedzy na temat maszyn dostępnych na rynku. Miałem nadzieję, że pomoże mi dokonać słusznego wyboru.

Jak dobre są kosiarki samojezdne STIGA?

kosiarka samojezdna stigaSpotkałem się z przyjacielem u mnie w domu. Żona akurat wyszła z dzieciakami do kina, więc miałem trochę chwil spokoju. Bardzo dokładnie wypytałem przyjaciela o modele kosiarek, jakie może mi polecić. Powiedział, że najlepsza byłaby kosiarka samojezdna stiga. Mówił, że bardzo ceniona jest jej wydajność i jest to sprzęt, który nie ma żadnych wad produkcyjnych. Sam sprzedawał swojemu koledze maszynę. Mówił także, że kosiarka samojezdna stiga radzi sobie doskonale z wysoką trawą. Właśnie z tego powodu jest to produkt, który najczęściej wybierają fachowcy zajmujący się codziennie pielęgnacją ogrodów. Spytałem go o cenę, bo nie ukrywam, że jest to ważna dla mnie kwestia. Przyjaciel powiedział, że w porównaniu do konkurencji kosiarka samojezdna stiga posiada bardzo atrakcyjne warianty cenowe. Przede wszystkim towar był dostępny od zaraz. Dlatego zdecydowałem się jak najszybciej zakupić prezent dla mojego brata Zbigniewa. Dwa dni później, po pracy pojechałem odebrać prezent.

Zapakowałem kosiarkę w bardzo duży karton. Wszystko ozdobiłem papierem prezentowym. Razem z żoną i dzieciakami ułożyliśmy dedykację. Mój brat Zbigniew bardzo ucieszył się z otrzymanej kosiarki. Powiedział, że nie spodziewał się tak drogiego prezentu, który będzie mu znakomicie służył na długie lata.  Byłem wzruszony bo bardzo kocham swojego brata Zbigniewa i zrobiłbym dla niego bardzo dużo.