Kupiłam na promocji ekspres gastronomiczny

Moi rodzice prowadzą kawiarnię w centrum miasta. Od lat sami się nią zajmują i prowadzą ją od lat w ten sam sposób. Długo ich namawiałam na zmiany, które były potrzebne, ale bez skutku. Dopiero utrata klientów otworzyła im oczy i pozwolili mi działać.

Profesjonalny ekspres z promocji

profesjonalne ekspresy gastronomicznePrzede wszystkim trzeba postawić na porządną kawę. Mama piecze sama ciasta i są one bez zarzutu, ale kawa? Jej w ogóle nie da się pić. Postanowiłam zrobić zakupy dla ich kawiarni i zmodernizować ją w znacznym stopniu. W hurtowni, którą polecił mi znajomy akurat były profesjonalne ekspresy gastronomiczne w promocji. Wszystko jakby czekało na mnie, bo właśnie takiego sprzętu szukałam. Podeszłam do chłopca, który promował owe profesjonalne ekspresy gastronomiczne i poprosiłam, by pokazał mi jak się je obsługuje. Chcę jakieś proste urządzenie, które rodzicom nie będzie sprawiało trudności w obsłudze. Sprzęt był bardzo intuicyjny i wiedziałam, że oboje dadzą radę z jego obsługą. Kupiłam przy okazji wielką paczkę kawy w ziarnach, która była dobrej jakości. Jak mama napije się takiej kawy to zrozumie dlatego tak nalegałam na te zmiany. Z hurtowni pojechałam prosto do kawiarni rodziców, by dostarczyć i podłączyć im nowy ekspres. Moje zakupy od razy zostały zauważone przez przechodniów i nagle zaczęli do nas wchodzić. Mama nie rozumiała co się dzieje a ja kazałam jej zrobić każdemu gościowi kawę zgodnie z zamówieniem. Mama po posmakowaniu kawy z ekspresu przyznała, że cały czas miałam rację a zmiany są dobre.

Znowu do kawiarni rodziców przychodzi bardzo dużo ludzi. W końcu rodzice serwują porządną i pyszną kawę, którą od niedawna można nawet zamówić na wynos. Te zmiany były zdecydowanie potrzebne tej kawiarni, ponieważ znowu odżyła i jest pełna gości.