Kuzyn przyjeżdża z najlepszymi materiałami dla plastyków

Z moim kuzynem Adrianem mamy takie same pasje. Obaj uwielbiamy malować i czerpiemy z tego przyjemność. Wymieniamy się doświadczeniami i dajemy sobie w prezencie swoje prace. Ostatnio kuzyn zdecydował się mnie odwiedzić i dać jakiś prezent.

Używam teraz najlepszych materiałów dla plastyków

najlepsze materiały dla plastykówByłem bardzo ciekawe co dla mnie. Naturalnie zakładałam, że będzie to jedna z jego prac, ale myliłem się tym razem. Kuzyn powiedział, że zdobył najlepsze materiały dla plastyków i postanowił dać mi je w prezencie. Od zawsze uważa, że mam większy talent i chce, ażebym miał swoją wystawę. Kiedy dał mi te wszystkie materiał to od razu je wypakowałem. Były tam pędzle, farby i cała masa innych, bardzo przydatnych materiałów. Byłem poruszony jego gestem, ponieważ to były na prawdę najlepsze materiały dla plastyków, którymi pracuje się doskonale. Od razu obiecałem, że namaluję dla niego coś wyjątkowego. Ja się specjalizuję w malowaniu portretów i postanowiłem namalować kuzyna. Zgodził się mi pozować. Potrwa to trochę czasu, ponieważ starannie przykładam się do każdego obrazu, ale kuzyn zostaje na dwa tygodnie i w tym czasie na pewno namaluję jego portret. Te najlepsze materiały dla plastyków, które mi podarował są doskonałe. Różnicę zauważyłem od razu i byłem pod niesamowitym wrażeniem. Jestem artystą z dużym doświadczeniem, ale tak dobrych materiałów używam pierwszy raz. Teraz to mam najlepszy sprzęt i na pewno będę tylko takiego używał. Poprosiłem kuzyna, żeby mi zamówił jeszcze kilka materiałów na przyszłość.

Obraz powstał w dwa tygodnie. Mój kuzyn jest poruszony tym jak dużo pracy włożyłem w jego namalowanie. Jego portret jest idealny. Płótno, które dostałem od niego okazało się najlepsze i bardzo trwałe. Teraz nic innego nie będę używał.