Kwiaty na różne okazje

Kobiety bardzo często dostają kwiaty od swoich partnerów. Okazji ku temu jest bardzo dużo. Może to być rocznica ślubu, dzięki kobiet, urodziny i tym podobne. Wszystkie okazje są dobre wręczać prezenty, a w szczególności piękne kwiaty. Od dłuższego czasu bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się róże wieczne. Są to kwiaty róży w pięknym szklanym słoju.

Róże wieczne na prezent

róże w szkleNiebanalny prezent to taki, który jest rzadko spotykane. Do takich można zaliczyć róże w szkle. Przede wszystkim taka róża to symbol piękna i radości oraz wieczności. Nigdy nie zwiędnie, wygląd zachowa się przez długie lata. Wysokość róży to około 23 cm, natomiast szkatułka jest o 2 cm wyższa. Większość z tych kwiatów jest ozdobiona piękną taśmą ledową, która oświetla całą szkatułkę. Róża stoi na drewnianej podstawce, zazwyczaj w kolorze czarnym. Całość wygląda bardzo estetycznie i delikatnie. Proces tworzenia róż w szkle jest bardzo wyjątkowy. Najpierw opalizuje się płatki róży, dzięki czemu mienią się przepięknie w świetle. Następnie ręcznie umieszcza się każdy opalizujący płatek na łodyżce. Kolorów róż w szkle jest bardzo dużo. Najbardziej klasyczna jest róża czerwona i złota. Niektóre firmy proponują zrobienie graweru na podstawce róży, dzięki czemu dedykacja będzie bardzo osobista. Róża w szkle to koszt około 150-200 złotych.

Piękne kwiaty w szkle lub słojach stają się coraz bardziej popularne. Można je kupić z dedykacją lub bez. Stanowią świetny prezent z różnych okazji. Wyglądają pięknie i bardzo efektownie. Można je podarować ukochanej osobie bo świadczą o wiecznej miłości i wdzięczności. Róże w szkle występują w różnych kolorach, a ich wysokość to około 20 cm. Czerwone róże zawsze kojarzą się z miłością. Róża w szkle wygląda pięknie przez kilka lat.