Luksusowe kolczyki ze złota

 

Któregoś dnia, siedziałam sobie czekając na zajęcia na ławeczce. Miałam tak zwane ”okienko” godzinne. Zajęłam się wertowaniem różnych magazynów, bo nie zdążyłabym wybrać się nawet na żadne zakupy w tym czasie. Uwielbiam być na bieżąco ze wszystkimi trendami i plotkami o znanych polskich i zagranicznych artystach. Muszę zawsze wiedzieć, co się na świecie dzieje.

Zachwyt nad złotymi kolczykami

eleganckie kolczyki ze złotaGdy przeglądałam modowe inspiracje, rzuciły mi się w oczy eleganckie kolczyki ze złota, które nosiła na sobie piękna modelka. Od razu mi się spodobały, nie mogłam oderwać od nich wzroku. Zastanawiałam się, gdzie mogę takie nabyć. W gazecie, nie było podanych takich informacji. Byłam nieugięta i zadzwoniłam do redakcji. Tam skierowano mnie do działu modowego, i po jakimś czasie udało mi się uzyskać informację, skąd pochodzą kolczyki. Weszłam na stronę internetową tego jubilera i znalazłam je. Mój zachwyt był nie do opisania. Niestety, trochę kosztowały, więc musiałam wydać wszystkie swoje odłożone pieniądze, które miałam przeznaczone na jakiś kurs wakacyjny. Cóż, jakoś je odrobię, jak pójdę do pracy. Jednak no, musiałam je mieć, poczułam takie coś, że one są dla mnie stworzone. Oczywiście, jak do mnie dotarły, od razu je założyłam. Nawet zrobiłam sobie małą sesję zdjęciową z nimi, w stylu glamour.  Ubrałam zwiewną sukienkę, wykonałam makijaż i byłam gotowa do zdjęć. Musiałam uwiecznić tę moją radość, która aż kipiała we mnie przez to, że udało mi się otrzymać kolczyki, na których tak bardzo mi zależało.

Kolczyki po kilku miesiącach nadal mają się dobrze. Zakładam je na jakieś ważne wydarzenia, wesela, czy też wieczorne spotkania ze znajomymi. Wszystkim się podobają i czuję się wtedy taka dumna, że jestem w ich posiadaniu. Każdą kobietę zawsze ucieszy tak dobrze dobrana biżuteria.