Magazyn z regałami wysokiego składowania

Magazyn z regałami wysokiego składowania

Drogą licytacji nabyłem dość dużej powierzchni magazyn, który zamierzałem odpowiednio wykorzystać. Miałem własną firmę, którą sukcesywnie rozwijałem i mogłem być spokojny o powierzchnie magazynowe, których potrzebowałem na nowe towary, przeznaczone do sprzedaży.

Zamówienie nowych regałów do magazynu

regały wysokiego składowaniaTowar, który zamierzałem trzymać na swoim nowym magazynie wymagał specyficznego wyposażenia, w które musiałem zainwestować. Kupiłem kompletnie pusty magazyn, w którym stał jedynie wózek widłowy. Był on całkowicie sprawny i wiedziałem, że go wykorzystam. Magazyn był dość wysoki i dlatego mogłem wstawić do niego regały wysokiego składowania, których właśnie potrzebowałem. Decyzję na ten temat podjąłem na samym początku. To nie był mój pierwszy magazyn i doskonale wiedziałem jak odpowiednio go wyposażyć. Od zawsze współpracowałem z jednym producentem i tym razem również planowałem zamówić regały właśnie u niego. Miał on bowiem bardzo szeroką ofertę i można było zamówić u tego człowieka każdego rodzaju regał. Zapoznałem się z produktami umieszczonymi w katalogu, który miałem w swoim posiadaniu i tam wybrałem produkt, który najbardziej mi odpowiadał. Na dodatek montaż regałów wysokiego składowania miał odbyć się w cenie zakupu i nie musiałem dzięki temu angażować do tego swoich pracowników. Mieli oni wystarczająco dużo swoich obowiązków a nie mogli ich zaniedbać. Cały proces jak zawsze przebiegł sprawnie i dzięki temu po niespełna tygodniu magazyn był przygotowany do użytku.

Jak się z czasem okazało, dodatkowy magazyn był mi bardzo potrzebny i dobrze, że wtedy zdecydowałem się wziąć udział w tej licytacji. Dzięki temu zaoszczędziłem mnóstwo pieniędzy a w tych czasach nie było to wcale takie proste. Byłem z siebie naprawdę dumny.