Montaż natynkowych lamp w poczekalni

Montaż natynkowych lamp w poczekalni

 

Raz w roku otrzymywałem środki finansowe na remont placówki medycznej. Nie były to jakieś wielkie sumy, ale mogłem za to coś zmienić. W tym roku miałem na celu wymianę oświetlenia w poczekalni, ponieważ światło nie było tak jasne, jak tego oczekiwałem. To była sprawa priorytetowa.

Dobre oświetlenie dzięki natynkowym lampom

natynkowa lampa ledKiedy pieniądze wpłynęły na konto, to zabrałem się za organizowanie ekipy, która miała zająć się montażem oświetlenia w poczekalni. Kiedy to już załatwiłem i miałem ustalony termin, to postanowiłem wybrać lampy. Musiałem zająć się tym osobiście, ponieważ chciałem, aby wszystko zostało idealnie dopasowane. W końcu byłem za to odpowiedzialny. Wybrałem się do sklepu z oświetleniem. Najciekawsza wydawała się być natynkowa lampa led, która dawała jasne światło. Montaż takiej lampy nie był skomplikowany i wiedziałem, że mogę pozwolić sobie na to konkretne rozwiązanie. Łącznie potrzebowałem ośmiu lamp, żeby w całej poczekalni było jasno i taką ilość wybrałem. Postawiłem na prostokątny kształt, który był uniwersalny i pasował we wszystkich pomieszczeniach. Kiedy wróciłem do placówki, to ekipa demontowała stare lampy. Idealnie trafiłem, ponieważ możliwy był już montaż natynkowych lamp. Przyglądałem się ekipie pracującej i musiałem przyznać, że byli bardzo sprawni. Wszystko szło im tak łatwo, że byłem pod ogromnym wrażeniem. Tego samego dnia lampy zostały zamontowane. Kiedy włączyłem światło, to zapanowała w poczekalni jasność. O taki właśnie efekt mi chodziło.

Zostało mi jeszcze sporo pieniędzy i dlatego zdecydowałem się na pomalowanie ścian we wszystkich gabinetach lekarskich. Oczywiście wybrałem białą farbę, którą wszystkie pomieszczenia zostały pomalowane. Od razu zrobiło się wszędzie jaśniej i dużo czyściej.