Najlepsze kurtki od Cocomore

W ostatnim sezonie zepsuła mi się moja ulubiona kurtka. Miałam ją chyba od trzech lat. Jako że dawno nie zakupywałam nic online, to trochę się bałam, że coś co zamówię mi się nie spodoba, albo nie będzie mi odpowiadać. Jednak w związku z tym, że na stacjonarne zakupy nie miałam nigdy czasu, postanowiłam, że zaryzykuję i coś zamówię. Spośród różnych sklepów online wybrałam jeden, o którym wcześniej nie słyszałam.

Cocomore oferuje super jakości kurtki

kurtka CocomoreSklep miał bardzo szeroki asortyment odzieżowy. Mnie najbardziej interesowały kurtki, bo niestety na dworze coraz chłodniej, a ja nie miałam żadnej odzieży wierzchniej. Przejrzałam kilka stron i w oko wpadła mi kurtka Cocomore. Miała ona bardzo dużo pozytywnych opinii, a zdjęcia kurtki na modelce wyglądały naprawdę fenomenalnie. Wiem, że mi do modelki daleko, ale stwierdziłam, że skoro cena kurtki jest atrakcyjna, a na dodatek firma cieszy się bardzo dobrą opinią, to nic nie tracę. Po dokonaniu pomiarów mojej sylwetki, dobrałam odpowiedni rozmiar. Kurtkę zamówiłam, a już na drugi dzień miałam ją do odebrania w paczkomacie. Byłam w szoku, że można aż tak szybko zrealizować zamówienie. A co najważniejsze kurtka okazała się super jakości. Model przylegał do mojego ciała idealnie, a jednocześnie nie czułam się skrępowana. Zarówno kolor, jak i detale, były praktycznie identyczne jak te, które oferowane były na zdjęciach. A to ogromny plus, bo często zdjęcia na modelkach odbiegają od tych realnych.

Bardzo polecam kurtki tej firmy, do tego stopnia, że w pracy każdej koleżance podałam namiar na ten sklep. Myślę, że następnym razem również skuszę się na kurtki od Cocomore. A patrząc na asortyment jaki oferuje firma, może następnym razem zaryzykuje i kupię jakieś inne części garderoby.