Najlepszy kamerzysta z Łodzi

Mój dobry kolega jest kamerzystą. Jeszcze nie tak dawno pracował w dużej korporacji jako informatyk. Jednak nigdy nie czuł się tam spełniony zawodowo i po prostu chciał robić coś zupełnie innego. Od dziecka interesował się fotografią. A gdy kupił sobie pierwszą kamerę wiedział już, że jest to coś co chce robić w życiu.

Kolega filmuje śluby w Łodzi

filmowanie ślubu w ŁodziTą pierwszą kamerę kupił sobie typowo hobbystycznie. Jednak tak mu się spodobało nagrywanie filmów, że poszedł na specjalistyczny kurs dla kamerzystów. Na tym kursie naprawdę nauczył się wielu rzeczy. I tak kiedyś koleżanka poprosiła go żeby nagrał jej wesele. Nie miała po prostu środków na kamerzystę a ko.lega miał to zrobić po to żeby także się czegoś nauczyć. Okazało się, że film został zrobiony naprawdę bardzo profesjonalnie. Ze względu na to, że kolega jest też informatykiem potrafił zastosować różne dodatkowe efekty, które sprawiły, że film był jeszcze ciekawszy. W sumie już po tym pierwszym razie postanowił nagrywać filmy z wesela. Teraz ma chyba najbardziej popularne filmowanie ślubu w Łodzi i naprawdę bardzo ciężko jest zarezerwować u niego jakiś wolny termin. Teraz nie pracuje już w korporacji i własnie filmowanie to jest jego praca. Bo w weekendy nakręca filmy. W trakcie tygodnia nakręca z parą młodą jakieś wstawki do filmu i resztę czasu poświęca na profesjonalne zmontowanie materiału. Widział film jakie on zrobił i naprawdę bardzo mi się podobał.

Uważam, że jest zresztą najlepszym kamerzystą jakiego można sobie tylko wyobrazić. Bo to co robi robi z pasją. I także ciągle się szkoli. Jeździ na jakieś szkolenia typowe dla kamerzystów. Stamtąd ma też ciągle nowe pomysły jeśli chodzi o filmy weselne. Jeśli przyjdzie do niego para młoda to na pewno będzie miała taki film jaki tylko chce.