Narożnik, który pomieści nawet dziesięć osób

Kupiliśmy niedawno wraz z mężem czteropokojowe mieszkanie, w którym chcemy pomieszkać przez najbliższe kilka lat. Potem zbudujemy dom, a obecne mieszkanie będziemy wynajmować. Teraz jednak skupiamy się na urządzeniu mieszkania. Chciałam, żeby zyskało one przestrzenności, dzięki jasnym kolorom oraz przytulności, dzięki odpowiednim meblom i dodatkom.

Ogromny narożnik w salonie

duży narożnikNie spodziewałam się, że kupno mieszkania może przynieść tyle radość. Cieszę się jak dziecko, kiedy zabieram się za urządzanie wnętrz. Jest przy tym mnóstwo pracy, ale wszystko powoli zmierza ku końcowi. Moją perełką jest salon, w którym, poza sypialnią, spędzać będziemy mnóstwo czasu. Chciałam, żeby było to przytulne miejsce, w którym pomieści się dużo osób. Dlatego też główną rolę w salonie pełni duży narożnik wraz z kompletem foteli. Narożnik ten jest tak duży, że spokojnie usiądzie na nim na raz nawet dziesięć osób. Zależało mi na tym, żeby była możliwość rozłożenia go do rozmiarów łóżka sypialnego. Oczywiście istnieje taka funkcja, dzięki czemu jesteśmy w stanie przenocować w wygodnych warunkach nawet cztery osoby na jednym łóżku. Każdy, kto nas odwiedza, jest pod wrażeniem tej ogromnej kanapy. Jest to ona szara, więc żeby nadać jej życia i lepiej zgrać z otoczeniem dokupiłam do niej kolorowe poduszki. Jest ich mnóstwo, dzięki czemu w salonie jest jeszcze bardziej przytulnie. O dziwo narożnik wcale nie zajmuje tyle miejsca, ile początkowo się spodziewaliśmy. Dzięki temu wizualnie salon nadal sprawia wrażenie przestrzennego.

W nowym mieszkaniu mamy wraz z mężem bardzo atrakcyjny salon. Od początku wiedziałam, że stanie się on punktem centralnym całego wnętrza. Salon ten docelowo miał być miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. I tak się stało, głównie dzięki temu, że stanęła w nim ogromna kanapa narożnikowa, na ktrórej może siedzieć nawet dziesięć osób.