Naturalny krem babci Agafi

Naturalny krem babci Agafi

Od pewnego czasu nastała moda na wszystko co naturalne. Do łask powracają babcinne receptury, w których na próżno szukać popularnej jak dotąd „drogeryjnej chemii”. Dbamy tym sposobem nie tylko o nasze ciała, ale również o środowisko.

Naturalny krem od babci Agafii, czy warto?

naturalny krem babci agafiiWłaściwie to nie „babcia”, a bardziej rosyjska „babuszka” Agafia. Tak w pełnej wersji brzmi nazwa zdobywających popularność naturalnych kosmetyków pochodzących z niedalekiego wschodu. Ta chwytliwa nazwa ma nam przypominać o beztroskich chwilach spędzonych u babci i budzić zaufanie co do jej wiedzy i doświadczenia. Tak też jest, kosmetyki noszące tą nazwę oparte są o stare, ludowe receptury, a ich skład to zwykle olejki eteryczne, ekstrakty i napary ziołowe. Babuszka oferuje nam pełen wachlarz specyfików, a na podstawie jej sprawdzonych receptur możemy zadbać o każdą, nawet najmniejszą część naszego ciała. Mimo, że ta „cyrylicą pisana” marka dopiero nieśmiało wkracza na nasz krajowy rynek już znalazła swoje polskie zwolenniczki i dużą popularnością cieszą się kremy. Jednym z „topowych” jest naturalny krem babci Agafii zawierający jony srebra, zachwyca, a komentarze na jego temat mówią jednogłośnie: wydajny, dobrze nawilża, pięknie pachnie, a co najważniejsze jest tani i nie uczula. Warto wspomnieć, że wszystkie kosmetyki są w bardzo przystępnych cenach i większość nadaje się dla osób o bardzo wrażliwej cerze.

Jak widać wiele kobiet, które skusiły się na kosmetyki Babci Agafii zdążyło się już poważnie w nich zakochać. Są one w Polsce coraz łatwiej dostępne, a ich koszt często nie przewyższa przysłowiowej „dychy”. Topowe kremy, występują w wielu odsłonach: na dzień, na noc, do cery suchej, mieszanej, przeciwzmarszczkowy, każdy ma więc szansę znaleźć coś dla siebie. Może jednak warto?