Niezastąpione kilkuwarstwowe papiery toaletowe Jumbo

Od kilku lat pracuję jako sprzątaczka w jednej z większych przychodni w moim mieście. Zawsze sprzątanie sprawiało mi przyjemność, więc nie uważam żeby taka praca była dla mnie karą. Często dzieci proponowały zmianę zawodu, ale naprawdę nie uważam, żeby praca sprzątaczki była jakaś zła.

Zakup kilkuwarstwowych papierów toaletowych Jumbo

kilkuwarstwowy papier toaletowy jumboTak naprawdę jeśli atmosfera w pracy jest dobra, to nieważne co by się robiło, na pewno się będzie szczęśliwym, tak jak w moim przypadku. W przychodni mamy podpisaną umowę z firmą, która dostarcza nam artykuły do sprzątania i środki czystości. Najczęściej nie miałam wpływu na to jakiej marki czy jakości przychodzi zamówienie. Ale ostatnio szefowa poinformowała mnie, że zaszły zmiany w wyborze firmy, stąd mogę sama narzucić jakie produkty mi się sprawdzają i na czym chciałabym dalej pracować. Jeśli chodzi o środki czystości to mam kilka ulubionych marek, ale najbardziej zależało mi aby był zakupiony kilkuwarstwowy papier toaletowy Jumbo. Przez lata mojej pracy zwróciłam uwagę na co pacjenci i personel najczęściej narzekają. Tą rzeczą jest papier toaletowy. Pewnego czasu z oszczędności zakupowano nam szary, później taki jednowarstwowy, że trzeba było połowę rolki, aby móc w ogóle go użyć. Często wtedy otrzymywałam skargi i prośby o zmianę papieru. Ale co ja mogłam, tak naprawdę nic. Musiałabym kupić za swoje pieniądze, a niestety na to mnie nie stać. Dlatego kiedy szefowa zaproponowała wybór, to od razu padł na kilkuwarstwowy papier.

Uważam, że cena jest nieco wyższa niż zwykłe jednowarstwowe rolki, ale patrząc ekonomicznie, jest to dużo tańszy zakup. Papier toaletowy potrafiłam w jednej toalecie wymieniać trzy cztery razy na dobę, a w przypadku Jumbo, jedna rolka jest naprawdę wystarczająca.