Nowy materac kokosowy

Miesiąc temu robiłam remont w sypialni. W końcu udało mi się kupić nowe, duże łóżko. Do pięknego łóżka musiałam dokupić nowy materac, bo choć stary materac nadal był dobry to niestety był za mały do nowego łóżka. aZdecydowałam się na zakup materaca kokosowego, ponieważ słyszałam o tym typie materaców naprawdę wiele dobrego.

Materace kokosowe są niesamowicie wygodne

materac kokosowy sklepCzytając o różnych materacach przeczytałam, że materace kokosowe są bardzo wygodne i muszę przyznać, żę rzeczywiście tak jest. Używam nowego materaca już prawie 4 tygodnie i różnica między nim, a starym materacem jest kolosalna. Śpi mi się teraz o wiele bardziej komfortowo. Nie tylko chodzi o samą miękkość podłoża ale też to, że materac ten zapobiega rozwojowi roztoczy i złych mikroorganizmów. A ja jestem alergikiem, więc zmiana materaca na taki hipoalergiczny bardzo mi pomogła. Miałam szczęście, bo podobający mi się materac kokosowy sklep, w którym zawsze kupuję meble i wyposażenie do domu miał w promocji, a więc zapłaciłam trochę mniej niż oczekiwałam. Bardzo się z tego cieszyłam. Oprócz tego, że materac pomaga mi w mojej alergii, bo jest antyalergiczny to jeszcze przez połączenie włókien kokosowych i z lateksem i miękką pianką śpi mi się na moim materacu niesamowicie wygodnie. Czuję jak materac dopasowuje się do mojego ciała. Ale na szczęście jest też odporny na odkształcenia, a więc nie będzie problemu z tym, że powstanie w jednym miejscu dziwne odkształcenie.

Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru jeżeli chodzi o zakup materaca. Lubię w nim to jak bardzo miękki i wygodny on jest. Co rano budzę się niesamowicie wypoczęta i czuję, że moje ciało też jest wypoczęte. Alergia nie męczy mnie już tak bardzo i często i myślę, że to po części również zasługa mojego nowego materaca. Mogłabym polecić go każdemu.