Okna z drewna od zaprzyjaźnionego producenta

Okna z drewna od zaprzyjaźnionego producenta

Jako właściciel firmy budowlanej znałem masę osób z branży. Wiedziałem u kogo warto było zamawiać materiały budowlane dobrej jakość i na dodatek w niższej cenie. Z niektórymi kontrahentami nawet łączyła mnie dość bliska relacja i dzięki temu towar nabywałem w jeszcze niższych cenach.

Wybranie drewnianych okien do budynku mieszkalnego

okna drewniane producentObecnie pracowałem przy zleceniu budowy bloku mieszkalnego. Dostępnych miało tam być dwanaście mieszkań i było sporo pracy. Moi ludzie budowali a ja zajmowałem się realizacją zamówień. Kiedy powoi zbliżał się termin wstawiania okien, to postanowiłem odezwać się do Kamila. Był on producentem najlepszych w województwie okien i na dodatek się przyjaźniliśmy. Wiedziałem, że zakupię od niego solidne i modne okna drewniane producent ten może i nie miał najniższych cen, ale za to był to człowiek rzetelny i godny polecenia. Dlatego tak chętnie z nim współpracowałem. Zdecydowałem się na drewniane okna, bo takie ostatnio były modne. Wilgoć nie dostawała się do mieszkania i o okna łatwo było dbać. Sam miałem takie w swoim domu i byłem bardzo zadowolony. Kamil bardzo się ucieszył kiedy go odwiedziłem. Zaoferował mi swoje najlepsze okna i jeszcze na dodatek dał dość spory rabat. Doceniałem tę współpracę i na dodatek firmę Kamila polecałem wszystkim swoim kolegom z branży. Warto było zamawiać u niego okna, gdyż był on sprawdzonym producentem od wielu lat. Okna dostarczono mi na teren budowy i moi pracownicy od razu mogli zabrać się za ich montaż.

Wykończony budynek mieszkalny oddałem w terminie obowiązującym w umowie. Klient zapłacił mi resztę zobowiązania i mogłem dzięki temu dać swoim pracownikom dość solidne premie. Wszyscy bardzo ciężko pracowali przy tym zleceniu i zdecydowanie sobie na to zasłużyli.