Polski producent odzieży

W ostatnim czasie, coraz popularniejsze stają się ubrania młodej polskiej firmy odzieżowej Backyard Cartel, która zasłynęła z nowoczesnego designu, świetnych materiałów oraz kreowania nowych trendów w polskiej branży modowej.

Historia sławy Backyarda Cartela 

Backyard CartelJak mówią założyciele firmy, najważniejsze jest dla nich produkowanie ubrań, które będą wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz będą cieszyły się ponadczasowym designem mody ulicznej, która z każdym rokiem zdobywa coraz większe grono fanów. Według krytyków z branży modowej, Backyard Cartel cechuje się świeżym lookiem oraz coraz częściej staje się kreatorem obecnych trendów, co z pewnością wpływa na rozwój marki. Warto wspomnieć, że Backyard Cartel tworzą ubrania zarówno dla kobiet, mężczyzn jak również dla dzieci, dzięki czemu, nawet najmłodsi mogą się cieszyć z ponadczasowego stylu ulicznego, który jest nie tylko odzwierciedleniem upodobań, ale również doskonale odzwierciedla charakter osoby noszącej tego typu ubrania. Marka Backyard Cartel, słynie przede wszystkim z bluz z długim rękawem, szerokich koszulek sportowych, spodni oraz kurtek, choć jak twierdzą założyciele, niewykluczone, że w przyszłości będziemy mogli spodziewać się powiększenia oferowanego przez nich asortymentu, co z pewnością ucieszy niejednego fana polskiej firmy. Ponadto, jedną z głównych zasad, którą kierują się założyciele, jest tworzenie ubrań, które będą modne nie tylko w jednym sezonie, ale swoją ponadczasowością i wysoką jakością, pozwolą na wieloletnie użytkowanie przez wszystkich miłośników dobrego stylu i gustu.

Przy okazji rozmów o modzie, warto również wziąć sobie do serca mantrę polskich projektantów, którzy od lat twierdzą, że ubrania to nie tylko nasz gust, ale przede wszystkim styl i charakter, dlatego zawsze warto podkreślać swoją indywidualność bez względu na opinię innych ludzi.