Pościel do łóżeczka dla niemowlaków

 

Gdy zaszłam w ciąże, nie miałam kompletnie pojęcia, co mam robić. Nie znałam się na macierzyństwie, jednak chciałam podołać temu zadaniu. Musiałam więc się edukować w tej kwestii, u osób, które miały już spore doświadczenie. Między innymi konsultowałam się z mamą, przyjaciółkami i różnymi innymi ekspertami. Mojemu dziecku nie mogło niczego zabraknąć.

Wybór uniwersalnej pościeli dla dzieci

uniwersalna pościel do łóżeczka dla niemowlątJeszcze zanim urodziło się dziecko i zanim nawet poznałam jego płeć, zaczęłam urządzać mu pokoik. Kupiłam malutkie łóżeczko, kilka zabawek i stolik do przewijania. Do łóżeczka idealnie pasowała uniwersalna pościel do łóżeczka dla niemowląt, którą nabyłam w sklepie stacjonarnym. Nie wiedziałam jeszcze, czy to chłopiec, czy dziewczynka, więc nie mogłam zdecydować się na typowe barwy dziecięce -niebieski dla chłopca, czy róż dla dziewczynki. Dlatego postawiłam na miętowe odcienie pościeli, bo będą pasowały dla każdej płci. Uniwersalna miętowa pościel w małe kropeczki, pięknie prezentowała się na tle łóżeczka. Łóżeczko zbijaliśmy razem z mężem, bo niestety było składane, a nie w całości. Ale jakoś nam się udało i byłam zadowolona. Kupiłam jeszcze dodatkowe poduszeczki i powłoczki na zmianę, bo tego nigdy nie może zabraknąć. Co jakiś czas trzeba wszystko przepierać specjalnymi delikatnymi środkami piorącymi. Dzieci mogą dostać alergii, gdybym prała w zwykłym proszku. Dobrze, że ta uniwersalna pościel może być prana nawet w wysokiej temperaturze, to nie będzie żadnych problemów z wyparzaniem jej.

Gdy już dowiedziałam się, że będzie to dziewczynka, skakałam z radości. Wyobrażałam sobie, jak patrzy na mnie z łóżeczka, zawinięta w miętową pościel ze sklepu. Bardzo się cieszyłam, że zostanę mamą i już planowałam, jak będę się bawić i zajmować moją córką.