Poszukiwania adwokata z Gorzowa Wielkopolskiego

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad wytyczeniem sprawy sądowej mojemu sąsiadowi. Był on bardzo uciążliwy, a ciągłe dzwonienie po policję, która i tak nic nie mogła zrobić, zaczynało mnie już irytować. Ostatnio policjant dzielnicowy podpowiedział mi, żebym założyła mu sprawę z powództwa cywilnego. Może w ten sposób uda mi się coś osiągnąć.

Gdzie w Gorzowie Wielkopolskim znajdę adwokata?

kancelarie adwokackie gorzów wielkopolskiWiedziałam jednakże, że sąsiad jest cwany i przebiegły. Domyślałam się, że sama nic przeciwko niemu nie zdołam, a jeszcze tym pozwem bardziej go rozwścieczę. Musiałam więc wcześniej znaleźć bardzo dobrego adwokata, który miał doświadczenie w prowadzeniu spraw z powództwa cywilnego. Moja przyjaciółka poleciła mi bardzo dobre kancelarie adwokackie Gorzów Wielkopolski to miejscowość, w których można było znaleźć ich siedziby. Z tego co zauważyłam, jedna z nich specjalizowała się w takich sprawach, jak moja. Była to kancelaria prowadzona przez bardzo dobrego adwokata, z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu klientów przed sądem. Niezwykle ważne było dla mnie również to, że oprócz prowadzenia spraw sądowych zajmował się on także sporządzaniem pism i dokumentów, opiniowanie i analizą umów cywilnych, a także poradami prawnymi pro bono. Szybko przekonałam się, że wybór tego specjalisty był prawdziwym „strzałem w dziesiątkę”.

Kiedy zdecydowałam się wnieść sprawę przeciwko sąsiadowi bardzo mi on pomógł. Byłam bardzo zadowolona chociażby z tego, że przeanalizował on ze mną możliwe scenariusze tego co mogło się stać i jak mógł zareagować sąsiad. Wiedziałam, że sprawa nie jest prosta, ale dzięki niemu miałam pewność, że jestem w stanie ją wygrać. Dlatego bez większych obaw udzieliłam adwokatowi pełnomocnictwa i założyłam sprawę w sądzie cywilnym.