Potrzebowałam pomocy w sprawie rozwodowej

Miałam już serdecznie dość mojej sprawy rozwodowej. Od kilku miesięcy bezskutecznie próbowałam rozwieść się z mężem. Odbyło się już kilka rozpraw, ale mąż wszystko utrudniał, a w dodatku wziął sobie prawnika, o czym poinformował mnie dopiero po ostatniej rozprawie. Postanowiłam również nie zwlekać i zatrudnić, jakiegoś dobrego adwokata.

Zatrudniłam prawnika do sprawy rozwodowej

sprawy rozwodowe - gdyniaPotrzebowałam pomocy prawnika, który prowadził już naprawdę skomplikowane i trudne sprawy rozwodowe – Gdynia to duża miejscowość, dlatego nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniej kancelarii adwokackiej. Zdecydowałam się skorzystać z usług doświadczonego prawnika, który miał za sobą wiele pozytywnie zakończonych dla klientów spraw rozwodowych, związanych z podziałem majątku po rozwodzie oraz alimentacji na byłą żonę i dzieci. W dodatku cena za jego usługi była naprawdę przystępna, co bardzo mi odpowiadało. Zadzwoniłam na podany na jego stronie internetowej numer telefonu i umówiłam się z nim na spotkanie już na następny dzień. Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Adwokat od razu przejrzał wszystkie dokumenty, które mu przedstawiłam i podpowiedział, jakie kroki prawne powinnam teraz podjąć. W dodatku od razu został moim pełnomocnikiem procesowym, dlatego od tego momentu nie musiałam sama odpowiadać na pisma kierowane do mnie od męża i jego prawnika.

Dzięki temu, że skorzystałam z jego pomocy, o wiele lepiej byłam przygotowana również do samej rozprawy sądowej. Czułam się więc pewniej i miałam większy komfort. Dzięki pomocy prawnika, którego zatrudniłam sprawa rozwodowa zakończyła się już po dwóch kolejnych rozprawach, a wcześniej nic nie wskazywało na ten temat. Cieszę się, że trafiłam na takiego kompetentnego i pomocnego prawnika.