Prezentacja programu enova365

Ostatnio mój przełożony, czyli kierownik działu sprzedaży, zapowiedział, że wyśle mnie na jakieś szkolenie. Nie wiedziałam jednak czego miałoby ono dotyczyć. Mówił tylko, że chodzi o jakieś nowe oprogramowanie, dzięki któremu ma wzrosnąć nasza sprzedaż.

Enova365 była pierwsza

enova365Ja mam się rozeznać w temacie, i jeśli uznam, ze ten program faktycznie jest nam przydatny to wtedy w niego zainwestujemy. Było to dla mnie duże wyzwanie, ale wiedziałam, że mój szef na mnie liczy. Dlatego też musiałam się do tego przygotować. Zabrałam ze sobą notes i długopis, żeby robić sobie notatki i zapisywać najważniejsze informacje. Na miejscu okazało się, ze nie będziemy się tutaj uczyli tylko jednego programu, ale zostanie nam ich kilka zaprezentowanych. Pierwszym programem była enova365. Był to program bardzo potrzebny naszej firmie. Jego prezentacja bardzo mi się spodobała. Widać było, że prowadzący jest bardzo dobrze przygotowany, i potrafi odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Potem był przedstawiany program sprzedażowy pos. on również mi się bardzo podobał. To był program idealny dla działu handlowego i sprzedażowego. An pewno ułatwi on nam wiele zadań. Nie będziemy musieli się martwić o wiele rzeczy. Na końcu był omawiany pc market. Jednak nie był to dla nas dobry program.

Nie prowadzimy sklepu jako takiego, więc nie był on nam potrzebny. Dodatkowo też nie mieliśmy sprzętów potrzebnych do jego obsługiwania. Jednak te dwa pierwsze programy było dla ans bardzo dobre i postanowiliśmy je po tej prezentacji zakupić.