Producent nie tylko świec

Są firmy, które kojarzą się nam powszechnie z produkcją jednego konkretnego rodzaju produktów i często jesteśmy nieświadomi innych rodzajów produktów dostarczanych przez daną firmę. Doskonałym przykładem tego typu firmy jest Yankee Candle, która przede wszystkim – jak sama nazwa już wskazuje – kojarzy się nam z producentem świec.

Inne produkty od Yankee Candle

produkty yankee candle - sklepWarto wiedzieć, że świece zapachowe, są tylko jednym z wielu produktów dostarczanych na polski rynek przez Yankee Candle. Jeśli chodzi o produkty Yankee Candle – sklep internetowy producenta dostarcza nam pełnej wiedzy na temat wszystkich produkowanych akcesoriów do wyposażenia naszego domu. Obok świec zapachowych, dostępnych w różnych rozmiarach, Yankee Candle proponuje swoim klientom, np. woski zapachowe, które po skruszeniu do kominka zapachowego, pozwalają wydobyć jeszcze intensywniejszy i głębszy zapach w pomieszczeniu, w którym się znajdują. Innymi produktami, dostarczanymi przez Yankee Candle są zapachy samochodowe, które możemy powiesić na lusterku w naszym samochodzie, nadając jego wnętrzu przyjemnego zapachu, zgodnie z wybranym przez nas aromatem. Wśród zapachów samochodowych dostępne są też odświeżacze umieszczane na kratce wentylacyjnej. Oprócz tego dość sporą ofertę Yankee Candle proponuje nam względem odświeżaczy innych niż świece lub woski. Wszystkie akcesoria dostępne są, oczywiście, w pełnej gamie zapachów, dzięki czemu możemy cieszyć się ulubionymi aromatami wszędzie.

Wśród odświeżaczy znajdziemy różne alternatywy dla osób, które nie przepadają za świecami zapachowymi lub nie widzą się w doglądaniu kominka z woskiem. Bez problemu otrzymamy więc dyfuzory zapachowe, kulki w pięknych słoiczkach, a także odświeżacze w postaci sprayu lub elektrycznej wtyczki do gniazdka.