Profesjonalna budowa hal

Oferujemy usługi konstrukcji, montażu i demontażu wysokiej jakości hali łukowych, hali stalowych oraz hali modułowych.

Hale łukowe maja szerokie zastosowanie ze względu na szybkość konstrukcji, łatwość ich montażu, niską cenę i łatwy demontaż. Oferujemy hale łukowe o różnych wymiarach, podawanych według ilości łuków jakie są nam potrzebne. Najmniejsze dostępne hale składają się z czterech łuków, największe z piętnastu. Przykłady zastosowania naszych hali to magazynowanie słomy, narzędzi lub materiałów łatwopalnych takich jak benzyna, ropa czy butle z gazem.

Dzięki nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu i wykwalifikowanemu zespołowi architektów i inżynierów możemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Konstruowane przez nas hale spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, cechuje je wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Dla klientów o specjalnych wymaganiach oferujemy hale modułowe. Są one idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm chcących małym kosztem stworzyć hale produkcyjną lub przeznaczoną dla celów rolniczych. Łatwy sposób montażu pozwala  na złożenie hali bez konieczności użycia ciężkiego sprzętu. Hale modułowe nie wymagają dużej znajomości wiedzy technicznej.

Hale gospodarcze konstruowane są przy użyciu tej samej technologii co hale stalowe. Hale stalowe cechuje bardzo duża wytrzymałość na wiatr, oraz na śnieg zbierający się na dachu konstrukcji. Z tego powodu można zastosować je do magazynowania rzeczy wartościowych, takich jak samochody osobowe, samochody ciężarowe a nawet samoloty. Hale produkcyjne i hale przemysłowe wykonywane są w tej samej technologii.

Hale sportowe i hale tenisowe to specjalność naszej firmy, są one odpowiednio ocieplone i wentylowane. Hale łukowe mają też zastosowanie w wojsku. Hale wojskowe są wykorzystywane w lotniskach jako hangary dla samolotów. Są też specjalnie przystosowane do przechowywania czołgów i wozów opancerzonych. Z naszych hal chętnie korzysta wojsko polskie, niektóre z nich były używane w misjach zagranicznych.