Proste oprogramowanie gastronomiczne

 

Prowadząc lokale z różnego sektora należy mieć odpowiednie oprogramowanie, dzięki któremu nasza praca będzie ułatwiona. Dotyczy to nawet pracy lokali gastronomicznych, w których pracują kelnerzy i tak naprawdę szerokie grono osób musi dbać o rozliczenia klientów, ale nie tylko o to. W związku z tym program Soga jest bardzo interesująca opcją.

Wart zainteresowania program Soga do gastronomii

oprogramowanie sogaPraca w lokalu gastronomicznym wymaga od nas szczególnej uwagi, a najbardziej, gdy w lokalu pracuje wiele osób, które obsługują klientów, magazyn, a czasem i współistniejący hotel. W związku z tym oprogramowanie Soga to doskonały wybór dla każdego właściciela gastronomii. Dlaczego tak jest? Ponieważ program ten ma wiele przydanych opcji. Przede wszystkim dużo z nich dotyczy samej pracy kelnerów jak ich obsługa zamówień oraz możliwość edycji, zmian stolika czy menu. Mogą również z łatwością wystawiać rachunki dzieląc je na płatności gotówkowe oraz karta, a także mają możliwość podziału rachunku na więcej płatności. Dane w tym programie równie łatwo się archiwizują. Ważne też jest szybkie wystawianie faktur, podsumowań z dnia oraz miesiąca, a także usystematyzowana praca magazynowa. Dzięki temu programowi z łatwością sprawdzimy nasze stany magazynowe i nie pomylimy się projektując przyszłe zamówienie na artykuły spożywcze. To bardzo praktyczny program do każdego lokalu zajmującego się podawaniem jedzenia.

Bardzo dobrym programem do lokalu gastronomicznego jest Soga. Ma w sobie wiele użytecznych opcji w ramach pracy kelnerskiej, jak również wystawiania niezbędnych dokumentów dla klientów oraz w ramach pracy lokalu. To również doskonałe oprogramowanie do kontrolowanie stanów magazynowych i tworzenia bieżących zamówień na artykuły spożywcze.