Regularne treningi biegowe w Krakowie i maraton

Zawsze lubiłem ustalać sobie w życiu jakieś cele aby je osiągać. Około pięciu lat temu stwierdziłem, że zmienię zawód. Udało mi się to osiągnąć w przeciągu dwóch lat, rzuciłem palenie, pojechałem do Afryki. Ostatnio moje zainteresowania weszły w stronę siłowni.

Regularne treningi biegowe w Krakowie i ćwiczenia

regularne treningi biegowe w KrakowieTam spędzam kilka godzin tygodniowo i zbieram energię na następny dzień w pracy. Jednak same ćwiczenia w sali nie sprawiały mi wielkiej satysfakcji. Łączyłem ten sport z basenem oraz innymi czynnościami. Pewnego dnia mój serdeczny przyjaciel zaproponował mi bieg w maratonie. Początkowo wyśmiałem jego pomysł i uznałem, że to strata czasu. On jednak wysłał mi ulotkę. W końcu od niechcenia ją przeczytałem i zauważyłem, że jest to bardzo trudny bieg. Wtedy zdecydowałem się, że to może być kolejny mój cel w życiu. Wraz w przyjacielem zapisaliśmy się na regularne treningi biegowe w Krakowie, które miały przybliżyć nas do naszego maratonu. Prowadził je trener w średnim wieku. Zawsze byłem ciekawski dlatego przeanalizowałem jego historię przed dokonaniem wyboru co do trenera. Okazało się, że od około dwudziestu lat jest trenerem biegania. Jego podopieczni uzyskiwali bardo wysokie osiągnięcia. Współpracował także z firmą, która produkowała znanej marki buty dla biegaczy. Uznałem, że taka osoba mogłaby podzielić się z nami swoim cennym doświadczeniem i udzielić kilku cennych wskazówek. Zawsze lubiłem ludzi, którzy już coś osiągnęli. Według mnie byli najlepszą motywacją dla innych aby uwierzyli sami w siebie. Nasze treningi były dla mnie wielką przyjemnością.

Termin maratonu się zbliżał, a nasza forma szybko rosła. Nasz trener pokazywał nam nowe techniki oraz pomagał w osiągnięciu mniejszych celów. Lubiłem to, że zawsze korygował nasze błędy i obdarzał podopiecznych konstruktywną krytyką.