Rewolucyjna plazma azotowa

Moja mama nigdy nie chciała się pogodzić z naturalnym starzeniem skóry i powoli zaczynała wyglądać młodziej ode mnie. Dba też o włosy i ubiera się nowocześnie i gustownie, więc nikt nie chce uwierzyć, że jest moją matką. Nie jest to takie mówienie z grzeczności, że wyglądamy jak siostry, tylko jest prawdziwy szok i brak wiary w naszą różnicę wieku.

Zabieg z użyciem plazmy azotowej

plazma azotowaMamie oczywiście bardzo to odpowiada i jest łasa na takie komplementy. Teraz twierdzi, że będzie wyglądać jeszcze lepiej, ponieważ plazma azotowa z której zamierzała skorzystać w tym tygodniu, była rewolucją w kosmetyce i w naszym gabinecie w mieście dopiero zaczęto wykonywać pierwsze zabiegi. Podobno efekty były zniewalające i mama pokazywała mi jakieś zdjęcia z internetu przed i po. Poza tym, przyniosła od kosmetyczki realne zdjęcia z ich kursu, na którym widać zniewalające efekty plastyki powiek i lwich zmarszczek. Mamie zależało głównie na plastyce powiek, ponieważ skóra wokół oczu zaczynała jej się już lekko marszczyć. Oczy są takim miejscem, że najbardziej można zobaczyć czyjś wiek. Inne miejsca jeszcze jakoś się uda zamaskować, ale z oczami już ciężej wykonywać zabiegi. Dlatego plazma azotowa wydawała się jedynym rozwiązaniem problemu mamy. Poszła więc do zaufanej kosmetyczki, do której chodzi od lat. Zawsze informuje mamę,kiedy pojawiają się jakieś nowości i mama niezwłocznie biegnie z nich skorzystać. Byłam ciekawa efektów po tej plastyce powiek.

Kiedy mama wróciła do domu, nie mogłam uwierzyć w efekty, które można było podziwiać po zabiegu z azotem. Nie było żadnego śladu po zmarszczkach, naprawdę wyglądała jak dwudziestolatka. Aż się zdziwiłam, że obecne zabiegi są do tak wielkiego stopnia skuteczne, że można pozbyć się wszystkich zmarszczek w jeden dzień.