Skuteczna maść Carun

Już od kilku lat w Polsce są szeroko wykorzystywane w kosmetyce konopie siewne, które wykazują szerokie działanie lecznicze i pielęgnujące. Jest to roślina, która jest znana niemalże na całym świecie i stosowana jest w medycynie oraz kosmetyce.

Czy maść konopna jest bezpieczna?

carun maśćKosmetyki konopne stały się bardzo popularne za sprawą swojego wszechstronnego i skutecznego działania. W Polsce znajdziemy obecnie bardzo dużo sklepów konopnych, które oferują certyfikowane kosmetyki w postaci kremów, olejków, balsamów czy maści. Najważniejszym ich składnikiem jest olejek konopny CBD, któremu przypisywane są szerokie właściwości lecznicze. Cenionym produktem jest Carun maść konopna, która zawiera wysokie stężenie oleju CBD, ekstrakt z liści oraz olejki eteryczne z tejże rośliny. Dodatkowo w składzie znajdziemy  olejek cytrynowy, który jest znany z właściwości bakteriobójczych i odkażających oraz jest silnym przeciwutleniaczem. Także zawiera olejek lawendowy, który znany jest z działania przeciwbólowego w bólach stawów, a także wykazuje działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Taka kompozycja składników skutecznie pomaga w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, owrzodzeniach. poparzeniach, żylakach czy trądziku. Maść konpną powinno się stosować przynajmniej dwa razy dziennie miejscowo, aby szybko zauważyć jej pozytywne działanie. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Ponadto jest przebadana dermatologicznie i może być stosowane nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Marka Carun w swojej ofercie posiada także krem, szampon do włosów, żel pod prysznic czy balsam do ciała z zastosowaniem cennego olejku i ekstraktu z konopi. Ponadto oferuje swoim klientom także produkty spożywcze z konopi takie jak białko czy mąka.