Sokowirówka do domowej kuchni

 

Żyjmy i odżywiajmy się zdrowo! Tak mniej więcej brzmią hasła promowane przez szeroko rozumianą popkulturę. Mówi się tak w programach telewizyjnych, propaguje się taki trend w portalach społecznościowych. Krótko mówiąc, i telewizja i internet huczą od zdrowych pomysłów. Jednak to tylko połowa sukcesu.

Domowy owocowy eliksir zdrowia i witalności

wyciskarka do soku huromNatomiast pozostałym elementem do stuprocentowego triumfu, jest wdrożenie wszystkich nawyków w życie. I nie chodzi tu tylko o to, by nagle wykupić karnet na siłownie i zacząć regularne, wyczerpujące treningi. Albo udać się do sklepu sportowego, wyposażyć się w niezbędny dla biegaczy ekwipunek i zacząć uprawiać modny jogging. Zdrowie to także rozsądne odżywianie. Innymi słowy dieta, która nie jest katorgą, a wręcz przeciwnie. Oczywiście odrzuca się wówczas żywność wysoko przetworzoną, a wraz z nią popularne fast foody. Dietetycy coraz częściej polecają jako zamienniki ww. produktów owoce i warzywa w najróżniejszej postaci. Alternatywą dla nudnych sałatek okazują się być soki. Doskonałym narzędziem do ich przygotowywania jest wyciskarka do soku hurom. Stworzona metodą prób i błędów na przestrzeni 40 lat, od momentu powstania firmy. To wolnoobrotowa sokowirówka, która nie tylko cicho pracuje. Pracuje także w dość stonowanym tempie, ale dzięki temu jest w stanie doskonale wykorzystać każdy, nawet najdrobniejszy kawałek owoców, czy warzyw, wydobywając z nich tym samym same wartościowe elementy, w tym także witaminy.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków produkowana pod szyldem Hurom to czysta perfekcja. Działa wolno, zaś skutecznie. Nie zmienia smaku żadnego ze składników, pozostawiając w nim wszystkie najcenniejsze wartości odżywcze. Do tego, metoda wyciskania i zastosowane w wyciskarce technologie zapewniają świeżość soku na dłużej.