Sprawdzona szczoteczka elektryczna

 

Właściwa higiena jamy ustnej głównie sprowadza się do odpowiedniego szczotkowania zębów. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nie każdą szczoteczką zrobimy to dokładnie. Na rynku dostępne są szczoteczki manualne, elektryczne i soniczne.

Która szczoteczka będzie najlepsza?

szczoteczka elektryczna smilesonic goCzyszczenie zębów szczoteczką manualną jest dość przestarzałą metodą, która w porównaniu z innymi zapewnia marne efekty. Pod względem efektywności i funkcjonalności, znacznie lepsza jest szczoteczka elektryczna Smilesonic Go, która posiada trzy, podstawowe tryby pracy. Możemy nią dokładnie czyścić, wybielać lub delikatnie szczotkować z uwagi na wrażliwe zęby i dziąsła. W zestawie do szczoteczki dołączone są dwie wymienne końcówki, ładowarka indukcyjna i instrukcja obsługi. Zakup takiej szczoteczki z powodzeniem zaspokoi wymagania osoby, która dopiero zaczyna przygodę z modelem sonicznym, ale także osoby, które już z niej korzystają. Jest przede wszystkim bardzo funkcjonalna i łatwa w użytkowaniu. Wydajny akumulator zamontowany w podstawie szczoteczki, pozwala na sto osiemdziesiąt minut pracy bez konieczności ładowania, zatem bez problemu możemy ją zabrać ze sobą w podróż. Produkty marki Smilesonic są znane i cenione na naszym rynku od wielu lat, gdyż cechuje je wysoka jakość, dbałość o detale i niezawodność działania. Dzięki funkcji zapamiętywania trybu pracy, nie musimy go za każdym razem wybierać, bo automatycznie się uruchomi ten, który był ostatnio używany. Dla ułatwienia szczotkowania, model Smilesonic Go posiada wbudowany timer.

Dzięki pulsacyjnym i wymiatającym ruchom główki szczoteczki, zapewnia ona skuteczne czyszczenie zębów już po stu dwudziestu sekundach. Jej średnia cena to około dwieście pięćdziesiąt – trzysta złotych, w ramach których otrzymujemy szczoteczkę ze wszystkimi akcesoriami.