Stabilny rożek usztywniany dla niemowlaka

Wraz z mężem przygotowujemy się do narodzin naszego pierwszego dziecka. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością czekamy na nasze maleństwo. Aby nie martwić się o to czy jesteśmy gotowi na narodziny postanowiliśmy skompletować wyprawkę.

Rożek niemowlęcy od pierwszych dni życia

rożki usztywnianeChciałam jak najlepiej przygotować się do przyjścia na świat naszej córeczki. Pierwsza ciąża to zawsze wielkie przeżycie dla małżeństwa. Chciałam aby wyprawka dla maluszka była kompletna i dostosowana do moich, jaki i dziecka potrzeb. Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów i ciężko wybrać te najbardziej potrzebne. Postanowiłam że zanim coś kupię przejrzę kilka poradników oraz blogów młodych mam aby wiedzieć co powinnam kupić. Trafiłam na kilka ciekawych blogów, z których mogłam się dowiedzieć jakie przedmioty są najniezbędniejsze w pierwszym okresie po porodzie. I tak dowiedziałam się, że rożek usztywniany sprawdza się doskonale w pierwszych tygodniach życia noworodka, który potrzebuje stałego ciepła oraz stabilizacji główki. Rożki usztywniane pozwalają rodzicom na pewny chwyt dziecka dają komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia niemowlęcia. Rożki wypełniane są wysokiej jakości wkładem po jego usunięciu można z rożek z powodzeniem zrobić otulacz lub kocyk, który przyda się z pewnością w późniejszych miesiącach życia małego dziecka. Postanowiłam zakupić rożek, który na starcie z pewnością przyda się mojemu maleństwu. W sklepie, którym kupiłam rożek było wiele ciekawych wzorów i kolorów. Nie miałam problemu żeby wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni.

Już po kilku miesiącach od narodzin córki mogę z pewnością powiedzieć, że rożek bardzo się przydał. Szczególnie w pierwszych miesiącach życia córki. Niesamowicie miękki a przy tym stabilny rożek pozwalał bezpiecznie nosić dziecko.