Stylowe koszule dla eleganckiego mężczyzny

Stylowe koszule dla eleganckiego mężczyzny

Jestem młodym mężczyzną, bardzo dbam o moją urodę. Niektórym może wydawać się to nieco dziwne, lecz lubię wyglądać modnie i stylowo. Pracuję w salonie fryzjerskim, moi klienci bardzo mnie cenią jako fryzjera. Strzygę zarówno kobiety jak i mężczyzn, umiem dobrać dla nich modne fryzury, podkreślające ich urodę. Moim hobby jest również chodzenie na siłownie. Dbam o swoje ciało i staram się by było odpowiednio wyrzeźbione.

Taliowane koszule podkreślające sylwetkę

stylowe koszule męskie taliowaneJako że bardzo dbam o swój wygląd, lubię modne ubrania. Zazwyczaj do salonu w którym pracuję, staram się chodzić ubrany elegancko, lubię się dobrze prezentować przed klientami. Rzadko kiedy zdarza się by fryzjerzy byli elegancko ubrani, ja jednak chcę się nieco wyróżniać, dzięki temu, klienci traktują mnie poważniej. Ostatnio upodobałem sobie stylowe koszule męskie taliowane, znalazłem świetny sklep w którym jest ich duży wybór. Podoba mi się taki krój gdyż bardzo dobrze podkreśla moją umięśnioną sylwetkę, po za tym wbrew pozorom są bardzo wygodne. Zakupiłem sobie ostatnio kilka takich koszul, wybrałem różne kolory. Najbardziej podobają mi się jasne kolory w takie tez celowałem. Wybrałem też kilka koszul w delikatne wzory, dzięki temu mogę się jeszcze bardziej wyróżniać. Mam kilka przemiłych pracownic i asystentek w swoim salonie fryzjerskim, widzę że im się podobam, gdyż często spoglądają na mnie zalotnie. To na pewno za sprawą mojego unikalnego stylu. Klientki natomiast często są speszone i nieco się rumienią w moim towarzystwie.

Niektórzy mogą uważać że jestem nieco narcystyczny, ja jednak tak nie sądzę, stwierdzam po prostu fakty na temat swojej osoby, a ludzie którzy mnie otaczają szczerze je potwierdzają. Jak byłem dużo młodszy miałem kompleksy, lecz dzięki temu że zacząłem dbać o swój wygląd, kupując odpowiednie ubrania i ćwicząc na siłowni, szybko się ich pozbyłem.