Usługi szklarskie w Warszawie

Usługi szklarskie w Warszawie

Jestem ojcem dwóch małych urwisów. Są bliźniakami i chodzą do trzeciej klasy podstawówki. Wiąże się to z tym, że lubią psocić i mają tysiąc pomysłów na minutę. Lubią także grać w ogrodzie w piłkę, co pewnego dnia skończyło się bardzo źle. Pewnego dnia mój synek do tego stopnia niefortunnie kopnął piłkę, że ta rozbiła okno naszego domu. Szklarz potrzebny był natychmiastowo.

Niedrogi szklarz ze stolicy

szklarz WarszawaPoczątkowo byłem przerażony. Nie miałem pojęcia, w jaki sposób mógłbym zabezpieczyć okno, tym bardziej że na niebie zaczęły pojawiać się deszczowe chmury. Bardzo szybko otworzyłem więc komputer i wszedłem w przeglądarkę internetową. Interesowało mnie hasło „szklarz Warszawa„. Otrzymałem dziesiątki wyników, jednak moją uwagę przykuł tylko jeden z nich. Deklarował bardzo szybkie wykonanie usługi i miał setki pozytywnych opinii. Nie czekając dłużej, od razu zadzwoniłem pod wskazany numer telefonu. Rozmowa była krótka, aczkolwiek sympatyczna i rzeczowa. Od momentu odłożenia słuchawki minęła niespełna godzina, a szklarz pojawił się u mnie w domu, by jakoś zaradzić efektowi niefortunnej gry w piłkę nożną. Nie mogłem się jednak złościć na swoje dzieci, ponieważ wiem, że tego typu szkoda była ostatnią rzeczą, na jaką miały ochotę. Na szczęście szklarz nieco mnie uspokoił i zabezpieczył okno przed deszczem. Na drugi dzień o podobnej porze przyjechał do mnie już z gotową szybą, którą sprawnie wprawił w ramę okienną. Byłem pod wrażeniem jego precyzji i tempa pracy.

Teraz kiedy gramy z chłopcami w piłkę w naszym ogrodzie jesteśmy nieco bardziej przezorni. Sytuację z wybitą szybą wspominamy jednak dość dobrze, ponieważ skorzystaliśmy z pomocy szklarza, który znał się na swoim fachu jak mało kto. Do teraz kiedy ktoś z moich znajomych ma podobny problem, polecam im usługi fachowca, który mi pomógł.