Van z prosecco na imprezę firmową

Kiedy planujemy imprezę firmową, musimy przemyśleć wiele zagadnień. Oczywiście głównym z nich jest to, gdzie się ona odbędzie i jak będzie wyglądała. Czy będzie to po prostu zabawa w klubie czy może tematyczna impreza plenerowa? Od tego zależy, jakie atrakcje warto zaplanować.

Stylowy van z alkoholem – dobry pomysł?

stylowy van z proseccoOczywiście event firmowy najczęściej zakłada także spożycie alkoholu. Wiele osób wybiera się na nie, oczekując nie tylko dobrego jedzenia i muzyki, ale darmowych drinków. Jeśli termin imprezy wypada latem, warto zdecydowanie postawić na zabawę w plenerze. Chociażby w wielu miastach, które leżą nad rzekami latem otwierają się beach bary. Można je wynajmować na wieczór – i chociażby zorganizować zabawę w plażowym stylu. Doskonałym sposobem na zaskoczenie pracowników i jednocześnie atrakcję będzie z pewnością stylowy van z prosecco. Ten trunek jest ostatnimi czasy niezwykle popularny. Pijany jest i solo i w znanym drinku jakim jest aperol spritz. Pochodzi on z Włoch, oryginalnie z okolic miasta Triest, ale dziś najwięcej prosecco pochodzi z winnic otaczających Wenecję. Możemy je znaleźć praktycznie w każdym barze z drinkami oraz winami, jak i w każdej włoskiej restauracji. Jego popularność jest spowodowana przede wszystkim lekkim smakiem (jest to wino białe) oraz bąbelkami, nie tak intensywnymi jak w szampanie, a lekko musującymi. Dodatkowo znajdziemy nim aromaty kwiatowe, perfumowane nuty, co zwiększa walory smakowe.

Van z prosecco to doskonały pomysł na atrakcję na imprezie firmowej. Pracownicy z pewnością chętnie spróbują tego trunku i ustawią się w kolejce do stylowego busa. Warto zadbać, aby stało przed nim kilka leżaczków, na których można sączyć trunek. Doskonały sposób na wspólny relaks i integrację pracowników.