W blasku ledów

Jadąc pewnego wieczoru samochodem, usłyszałem w radiu, że w moim pięknym mieście zostaje dziś otwarty nowy klub, miał być to klub inny niż wszystkie, całość miały zdobić panele LED.

Panele i wyświetlacze led opanowują niemal każdą dziedzinę życia

LEDWejście z racji otwarcia miało być darmowe, wziąłem telefon i zacząłem dzwonić po znajomych, prawie wszyscy byli chętni, zwłaszcza, że był to piątek, więc weekendu początek. Spotkaliśmy się przed moim domem, zaprosiłem ich wszystkich jeszcze do siebie, bo musiałem się wyszykować. Ubrałem się w moje najlepsze rzeczy i poszliśmy, na mieście porozwieszane były plakaty, oraz telebimy LED, na których to były informacje o owym klubie. Gdy doszliśmy pod klub kolejka była na prawdę ogromna. Na nasze szczęście nie musieliśmy w niej stać bo okazało się, że mój stary znajomy stał na wejściu jako ochroniarz i weszliśmy jako pierwsi. To, co zobaczyliśmy w środku było niesamowite, podłoga była cała w panelach led o różnej barwie, na ścianach tablice LED na których był różne napisy i obrazki. W loży vip były nawet telewizor z wyświetlacze led, aby mieć wgląd na to, co dzieje się na parkiecie. Obsługiwały nas piękne panie, które dawały drinki, proponowały jedzenie i życzyły dobrej zabawy. Bawiliśmy się tak do białego rana, impreza się skończyła około dziewiątej rano, pozostawały tylko same niedobitki.

Wyszliśmy zachwyceni nowym klubem, Podczas imprezy poznaliśmy właściciela klubu, który pobył z nami chwile, pytając jak się podoba. Chyba nas polubił, bo dostaliśmy od niego roczne darmowe wejście do klubu. Jest to zdecydowanie najlepszy klub w mieście.