W końcu aparat na zęby

Pamiętam, jak długo nie mogłam znieść mojego uśmiechu. Miałam krzywe zęby, które psuły cały mój urok. Nie uśmiechałam się, jedynie tak lekko, aby nie było widać wady zgryzu. Była naprawdę widoczna, rzucała się w oczy, i zatruwała mi każdy dzień. Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić, bo fakt, że mam krzywe zęby spędzał mi sen z powiek.

Proste zęby po latach

aparat na zęby w KoszalinieDlaczego tak długo zwlekałam? Otóż moi rodzice, mieli kilkoro dzieci, i nie mogli pozwolić sobie na takie wydatki. Poczekałam, aż skończę 16 lat, i zaczęłam pracować. Na początku ulotki, żeby chociaż cokolwiek było. W końcu udało mi się uzbierać na aparat na zęby w Koszalinie i byłam taka szczęśliwa, że od razu pognałam do ortodonty. Nie mogłam się doczekać, aż m,oj zgryz w końcu zacznie się lepiej prezentować. Ortodonta obejrzał moje zęby, musiał stwierdzić, jaką mam wadę zgryzu. Okazało się, że jest to zgryz otwarty, przez który powykrzywiała się reszta zębów, i poszły do przodu za bardzo. Musiałam przejść szereg wizyt u dentystów, zrobić zdjęcie pan tomograficzne, aby ortodonta mógł zobaczyć korzenie zębowe. To było bardzo ważne, więc trzeba było to wszystko załatwić. Gdy już przeszłam wszystkie wyciski i dostałam aparat, to nie mogłam uwierzyć, że mój problem w końcu się skończy. Moje zęby będą wyglądały jak u gwiazd z Hollywood. W końcu będę mogła się swobodnie uśmiechać. Na efekty musiałam poczekać trochę, a całe leczenie trwało około dwóch lat. Jednak było warto czekać.

Mój ortodonta bardzo fachowo podchodził do każdej kwestii. Widać było, że zależy mu na tym, aby mi pomóc. Mój zgryz się naprawił, nie mam już otwartego zgryzu, a wszystkie zęby weszły na prawidłowe miejsce. Jestem bardzo zadowolona, i uśmiechając się do siebie w lustrze, czuje się pewna siebie, i już nie czuję wstydu.