Wakacje w drewnianym domku w górach

W tym roku po raz pierwszy zabieramy nasze dzieci w góry. Dopóki były bardzo małe jeździliśmy praktycznie tylko i wyłącznie nad morze i jeziora, teraz jednak pojawiła się możliwość spędzenia tygodnia w Zakopanem. Jest to nasza ulubiona miejscowość turystyczna. Tutejsze trasy są malownicze i można znaleźć wśród nich zarówno trasy łatwe, dla całych rodzin, jak i takie dla zaawansowanych taterników.

Górski domek dla całej rodziny

zakopane noclegi domkiWyjazd w góry będzie przełomem, jak chodzi o nasze rodzinne, wakacyjne wypady. Zamieniamy bowiem morze na południe Polski. Z racji tego, że Zakopane, do którego się wybieramy, przeżywa latem prawdziwe oblężenie, postanowiliśmy zarezerwować nocleg dużo wcześniej. Żeby mieć jak najwięcej swobody uznaliśmy, że w naszym przypadku najlepiej sprawdzi się jakiś uroczy domek letniskowy. Wpisaliśmy więc w przeglądarkę internetową hasło: zakopane noclegi domki i pokazało się nam mnóstwo różnych ofert. Część domków miała już rezerwację, ale nam udało się znaleźć taki, który był niedrogi, w pełni spełniał nasze oczekiwania i był wolny w wybranym przez nas terminie. Drewniane domki w górach mają swój urok, szczególnie wtedy, kiedy są położone nieco na uboczy miasteczka. Zakopane latem tętni życiem, a my chcieliśmy nieco odetchnąć od zgiełku. Dlatego wybraliśmy domek umieszczony nie w samym Zakopanym, ale na jego obrzeżach. Z okien domku będzie rozpościerał się piękny widok. Nie możemy się już doczekać naszego rodzinnego wyjazdu. 

Wakacje w górach są bardzo przyjemną perspektywą, nawet wtedy, kiedy zabieramy na nie dzieci. Warto się jednak do takiego rodzinnego wyjazdu odpowiednio przygotować. My odpowiednio wcześniej zarezerwowaliśmy funkcjonalny i uroczy domek z widokiem na góry, w którym nasze dzieci będą się czuły bardzo swobodnie.