Wielofunkcyjny wózek Bebetto

Wózki różnią się między sobą jakością wykonania. Im więcej zapłacimy za wózek, tym lepsze rozwiązania technologiczne zostaną w nim zastosowane. Mamy do wyboru wózki klasyczne do jazdy miejskiej i lekkie, przystosowane do biegania z dzieckiem. Wybór właściwego modelu zależy od naszych oczekiwań. 

Jakie wyposażenie posiada wózek Bebetto Vulcano?

wózki wielofunkcyjne bebetto vulcanoWózki firmy Bebetto istnieją na rynku już od wielu lat i posiadają same pozytywne opinie. Są bezawaryjne, a klienci bardzo rzadko korzystają z gwarancji, jaką im daje producent. Elementy z jakich są wykonywane wózki posiadają niezbędne atesty i mogą mieć kontakt z tak małym dzieckiem. Wózki wielofunkcyjne bebetto vulcano posiadają wszystkie potrzebne udogodnienia zapewniające komfort użytkowania dla dziecka i rodzica. Duża gondola i wygodna spacerówka stanowi podstawę do funkcjonowania z dzieckiem przez pierwsze lata życia. Gondola posiada regulację podłoża, wygodny materacyk kokosowy, oraz system wentylacji zapewniający właściwą cyrkulację powietrza. Duża budka umożliwia niemalże całkowite schowanie dziecka przed deszczem, czy słońcem. Dodatkowo gondola Bebetto posiada funkcję kołysania z możliwością blokady. Spacerówka Vulcano, to wygodne i miękkie siedzisko z zamontowanymi szelkami, w które zapina się siedzące dziecko, aby nie wypadło podczas jazdy. Rączka do prowadzenia, oraz barierka do trzymania dla dziecka, jest pokryta materiałem z ekologicznej skóry miłej w dotyku. Duże koła, mocne hamulce i system blokady kół zwiększa komfort jazdy.

W porównaniu do ceny, wyposażenie wózka Bebetto Vulcano wypada bardzo dobrze na tle konkurencji. Dodatkowa długa gwarancja i darmowy serwis przez pierwsze pół roku użytkowania, skutecznie zachęca klientów do wyboru właśnie tego modelu. Wybór takiego wózka jest strzałem w dziesiątkę.