Witaminy w kapsułkach sprawdzają się

Witaminy w kapsułkach sprawdzają się

Poszłam dzisiaj do apteki żeby wykupić swoje lek, które muszę przyjmować codziennie. Pani w aptece poinformowała mnie, że obecnie jest u nich promocja na różnego rodzaju witaminy dla dorosłych i dla dzieci. Witami, które mi poleciła miały długą datę ważności. Były dobrej jakości i wyprodukowane przez znanego producenta.

Dzieci lubią swoje witaminy

witaminy dla dzieci w kapsułkachUważam, że warto podawać witaminy wzmacniające w trakcie sezonu jesienno zimowego. W tym czasie dzieci i dorośli są narażeni na wirusy i bakterie. Wszędzie w autobusie, tramwaju, szkole i pracy ktoś kicha i kaszle. Moje dzieci bardzo często przychodziły z katarami ze szkoły po kilku dniach od rozpoczęcia roku szkolnego. W tym roku postanowiłam zdecydować się na zakup suplementów żeby dzieci nie omijały zajęć lekcyjnych. Witaminy dla dzieci w kapsułkach, które zakupiłam były w przezroczystej osłonce i pani w aptece twierdziła, że bardzo łatwo się rozpuszczają w brzuchu. Dzięki temu od razu składniki są wchłaniane przez organizm. Można podawać po jednej kapsułce w ciągu dnia. Wystarczy jedna kapsułka i już wszystkie niezbędne składniki są dostarczane do organizmu. Witaminy dla dzieci w kapsułkach są małe i dzieci nie mają problemów żeby je połykać. Moje dzieciaki od razu bez problemu je połknęły popijając je wodą. Witaminy nie kosztowały dużo, zdecydowałam się na zakup od razu dwóch opakowań. Dwa opakowania miały mi starczyć do końca roku. Musze przyznać, ze w trakcie brania witamin dzieci cały czas były zdrowe. Nie narzekały na żadne katarki i kaszelki. Cieszyłam się, że nie opuszczają szkoły i nie mają przez to zaległości.

Ostatnio nawet koleżanka z pracy pytała się mnie co robię, że moje dzieci są cały czas zdrowe. poleciłam jej te same witaminki, które podaję moim dzieciakom. Mówiła, że musi je kupić bo u niej w domu infekcja za infekcją. Mam nadzieję, że polecone witaminy jej pomogą.